Кабеля - ТЕРМОН

 • Архів

  Червень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лют    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
 • Комплекти для підключення імпульсних трубок TUBETRACE

  צ צ 10th, 2018

  Комплекти FAK забезпечують водонепроникне ущільнення кінцевого закладення трубок TubeTrace і ThermoTube. У багатьох випадках для трубок потрібно забезпечити електрообігрів. Комплекти для підключення Terminator забезпечують швидкий і простий монтаж саморегулюючих нагрівальних кабелів граничної потужності виробництва компанії Термон в середовищах, в яких застосовуються системи електрообігріву.

  Ознайомтеся з наступною інформацією про варіанти поставки комплектів для підключення імпульсних трубок з обігрівом TubeTrace.

  Щоб отримати додаткову інформацію, клацніть кнопкою миші по необхідному Вам комплекту для підключення, зображеному на фотографії.

  Попередньоізольовані трубки THERMOTUBE

  צ צ 10th, 2018

  ThermoTube є окремою ізольованою робочою трубкою, що ідеально підходить для транспортування пару, гарячих і холодних рідин, газів і холодоагентів. Попередня ізоляція трубки виконана з негігроскопіческого скловолокна. Для обробки трубки використовується тепловідбивна фольга і атмосферостійке зовнішнє покриття. Імпульсна трубка ThermoTube готова до негайного відвантаження клієнтам в декількох стандартних конфігураціях. Крім того, імпульсні трубки ThermoTube можуть бути виконані з ряду інших матеріалів, які використовуються для виробництва робочих трубок, з різною товщиною стінок і різних зовнішніх покриттів відповідно до особливостей середовища їх застосування.

  Імпульсна трубка ThermoTube поставляється в бухтах великої довжини, що забезпечують її швидкий і простий монтаж. Оскільки імпульсна трубка ThermoTube є попередньоізольованою, її монтаж може бути виконаний шляхом виконання єдиної операції, на відміну від того, що вимагаються численні дії для монтажу трубки, що використовує матеріали, що встановлюються за місцем її експлуатації. Ще більше полегшує монтаж імпульсної трубки ThermoTube можливість кріпити її до використовуваних кабельних лотків, кутів, каналів, опор і двотаврових балок.

  Система обігріву ємностей HEETSHEET

  צ צ 10th, 2018

  Модулі обігріву резервуарів HeetSheet складаються з двох листів нержавіючої сталі типу 304 калібру 20, що відповідають стандарту Американського товариства по випробуванню матеріалів (ASTM) A240. Листи нержавіючої сталі зварюються один з одним безперервним швом по зовнішньому периметру і переривчастими швами всередині периметра. Зварений модуль гідравлічно роздувається, в результаті чого виходить чарункова структура з численними маршрутами протікання, що дозволяє уникнути засмічень, характерних в конструкціях з одним проходом.

  Для експлуатації при температурах до 190 ° C на поверхню модуля HeetSheet заводським способом наноситься не тверднуча теплопровідна суміш, яка контактує зі стінкою резервуару, усуваючи повітря і забезпечуючи хороший термічний контакт.

  При температурах вище 190 ° C на модуль HeetSheet безпосередньо перед прикладанням модуля у стінці резервуара на об’єкті наноситься теплопровідна суміш виробництва компанії Термон BondTrace ™ 425.

  Модулі HeetSheet випускаються різних розмірів і згортаються, щоб відповідати радіусу резервуара. Для подачі пари або інших нагріваючих або охолоджувальних середовищ передбачені впускна і випускна трубки. Для кріплення впускної і випускної трубок до попередньоізольованих впускного і поворотного трубопроводів використовується простий обжимний фітінг.

  Нагрівальний кабель послідовного опору постійної потужності TEK ™

  צ צ 10th, 2018

  Нагрівальні кабелі послідовного опору постійної потужності TEK, для підтримки температури або захисту від замерзання протяжних ліній, використовуються в тих ситуаціях, коли довжина ланцюга перевищує обмеження, що існують для нагрівальних кабелів паралельного опору. Живлення нагрівальних ланцюгів довжиною до 3 658 м може здійснюватися з однієї точки підведення електроенергії.

  Послідовна схема включення TEK забезпечує постійну потужність на одиницю довжини уздовж всього кабелю без спаду напруги.

  Кабелі TEK схвалені до застосування у звичайних (не пред’являють особливих вимог) і в небезпечних (пред’являють особливі вимоги до обладнання) зонах.

  Послідовний кабель послідовної потужності MIQ™

  Ħ צ 9th, 2018

  Високопродуктивні нагрівальні кабелі з мінеральною ізоляцією MIQ широко застосовуються в умовах, що вимагають дотримання високих температур, в умовах впливу високих температур і (або) високої питомої потужності, коли використання кабелів з термопластичною ізоляцією неможливе через перевищення їх граничних показників в даних умовах.

  Кабелі з мінеральною ізоляцією MIQ компанії Термон виробляються зі сплаву маркі825, що забезпечує дотримання вимог щодо якості кабелів для підтримки потрібних температур і в умовах впливу високих температур в певних сферах їх застосування.

  Імпульсні трубки TUBETRACE типу SP/MP

  Ħ צ 9th, 2018

  Імпульсні трубки TubeTrace типу SP і MP з паросупутником зі збільшеною вагою забезпечують захист від замерзання і підтримання температури для металевих і неметалевих трубопроводів. Імпульсні трубки TubeTrace типу SP і MP зпаросупутником зі збільшеною вагою використовуються з лініями газового аналізу, лініями аналізу викидів та імпульсними лініями, які ведуть до датчиків надлишкового тиску, коли кращим нагрівальним середовищем є пара або гаряча рідина.

  Імпульсна трубка TubeTrace типу SP і MP з паросупутником зі збільшеною вагою являє собою металеву трубку з теплосупутниками, яка безпосередньо контактує з робочою трубкою. Паросупутник зі збільшеною вагою забезпечує прогнозовану вихідну потужність по всій довжині, трубки що обігрівається. Трубка з паросупутником і робочі трубки скріплені кабелями, що забезпечує механічне кріплення трубок. За рахунок цього забезпечується стійка теплопередача і постійні характеристики по всій довжині, завдяки профілактиці відділення або зсуву трубок всередині пакету.

  На відміну від трубок, зібраних і ізольованих за місцем експлуатації, заздалегідь зібрані і ізольовані на заводі-виробнику трубки TubeTrace забезпечують чудовий захист від кліматичних впливів і довготривалу надійність.

  Кабель TUBETRACE типу SI/MI з паросупутником

  Ħ צ 9th, 2018

  Кабель TubeTrace типів SI і MI з ізольованим “полегшеним” паросупутником спроектований для захисту від замерзання і підтримки температури металевих і неметалевих трубопроводів. Ізольований “полегшений” паросупутник кабелю TubeTrace типів SI і MI підходить для застосування з аналізаторами технологічних процесів, аналізаторами викидів і імпульсними лініями для підключення до датчиків надлишкового тиску в тих випадках, коли кращим нагріваючим середовищем є пара або гаряча рідина.

  Ізольований полегшений паросупутник кабелю TubeTrace типів SI і MI – це ізольована трубка, покриту скловолокном і тепловідбиваючим шаром, який скорочує тепловиділення і знижує температуру. Ізольований паросупутник забезпечує знижену, але передбачувану вихідну потужність по всій довжині труби, що обігрівається і запобігає перегріванню та освіту гарячих точок. Це забезпечує сталість теплопередачі і високу ефективність.

  На відміну від трубок, зібраних і ізольованих на місці експлуатації, ізольовані рубки заводського виготовлення гарантують ідеальний неперевершений захист від погодних умов і довговічну надійність.

  Запит кошторису

  Обігрів TUBETRACE з мінеральною ізоляцією

  Ħ צ 9th, 2018

  Технологія TubeTrace з теплосупутниками послідовного опору з мінеральною ізоляцією призначена для підтримки високих температур або захисту від замерзання в тих випадках, коли можливий вплив високих температур. MIQ в змозі витримувати вплив температури до 1 100 ° F (593 ° C).

  Безшовне обплетення зі сплаву 825 і конструкція нагрівального елементу роблять з MIQ виключно довговічний варіант електрообігріву. Тому система MIQ стала промисловим стандартом в області високотемпературного обігріву і використовується в попередньоізольованих імпульсних трубках TubeTrace.

  Температурний діапазон при захисті від замерзання або підтримці температури: від 5 ° C до 500 ° C.

  Запит кошторису

  Система TUBETRACE з кабелем HPT

  Ħ צ 9th, 2018

  Система TubeTrace з підрізаним “за місцем” нагрівальним кабелем граничної потужності HPT забезпечує захист від замерзання або підтримання потрібної температури трубопроводу в умовах можливого впливу високих температур. Кабель HPT здатний витримати вплив температури до 260 ° C.

  Складова конструкція нагрівального елементу і волоконного субстрату, а також додатковий шар волоконної подушки роблять нагрівальний кабель HPT виключно довговічним. Саме завдяки довговічності трубки TubeTrace з HPT стали галузевим стандартом для застосування в умовах випромінювання високої температури і в складі технологічних аналізаторів.

  Система електрообігріву з використанням нагрівального кабелю граничної потужності HPT.

  • Змінює характеристики в залежності від оточуючих умов по всій довжині ланцюга.
  • Більш низький рівень ризику перегріву труби або продукту, ніж в разі використання конструкцій з постійною потужністю.

  Імпульсні трубки TUBETRACE з системою VSX

  Ħ צ 9th, 2018

  Імпульсні трубки TubeTrace з саморегулюючою системою обігріву VSX з можливістю підрізання “за місцем” розроблені для захисту від замерзання або підтримки температури трубопроводів в умовах можливого впливу високих температур. Кабель VSX здатний витримати періодичні впливи температури 232 ° C.

  Саморегулююча система обігріву VSX
  • Змінює характеристики в залежності від оточуючих умов по всій довжині ланцюга.
  • Знижує ризик перегріву труби або продукту.
  • Знижує вартість монтажу завдяки можливості «підрізати за місцем» кабель VSX, що полегшує обробку кінцевих з’єднань і зводить до мінімуму кількість відходів.

  X

  Надіслати резюме  Прикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

  X

  Зворотний дзвінок

  Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань  X

  Оформити замовлення

  Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажань  X

  Написати нам

  Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжуться  X

  X

  X

  X

  X

  X

  X

  X

  X