Електронні керування та контроль TraceNet TCM18

Електронні керування та контроль TraceNet TCM18

TraceNet TCM18 – це 18-схемний мікропроцесорний модуль температурного контролю і моніторингу, розроблений спеціально для систем обігріву. Цей модуль може виступати в якості керуючого пристрою для технологічних процесів (з одним або двома входами RTD для кожної схеми) або в якості пристрої регулювання по температурі навколишнього середовища (з можливістю активації другого входу RTD для виконання функцій температурного моніторингу).

TraceNet TCM18 надає інформацію про ланцюги і пропонує можливості програмування за допомогою цифрового ЖК-екрану і спеціального сенсорного екрану, які розташовані в передній частині кожного модуля. Крім того, завдяки системі TraceNet Command можна отримати повний доступ до функцій контролю і моніторингу.

TraceNet TCM18 володіє двома портами RS485, які здійснють комунікацію за допомогою шини Modbus ASCII або протоколу RTU. Один порт може здійснювати зв’язок з програмою TraceNet Command або з сумісною розподіленою системою управління (DCS). Другий порт призначений для допоміжної комунікації через інтерфейс RS485 зі спеціалізованим проводовим модулем Ethernet або бездротовим модулем, розміщеним в корпусі.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X