Електронний модуль керування TraceNet™ ECM-OS™

Електронний модуль керування TraceNet™ ECM-OS™

TraceNet ECM-OS являє собою електронний модуль управління, призначений спеціально для керування електричними ланцюгами обігріву, які використовуються для захисту від замерзання і підтримання температури в галузі шельфового нафтовидобутку. Є варіант для настінного монтажу. Електронний модуль управління забезпечує регулювання температури, а також підключення датчиків та живлення нагрівального ланцюга.

ECM-OS укладений в корпус з нержавіючої сталі з захистом від впливу навколишнього середовища класу IP66. Залежно від обраного варіанту ECM-OS може використовуватися в якості комбінації температурного контролера і обмежувача, температурного контролера або обмежувача. Модуль забезпечений поворотними перемикачами для коригування заданих значень регулювання і обмеження температури. ECM-OS в стандартному варіанті підключається до фізичної мережі через інтерфейс RS485 за допомогою протоколу комунікації Mod-bus RTU. Крім того, для зв’язку також може використовуватися альтернативна мережа зв’язку CAN-Bus.

Продукт ECM-OS схвалений до застосування як в звичайних (не пред’являють особливих вимог до обладнання), так і в небезпечних зонах (пред’являють особливі вимоги до обладнання).

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X