Кабелі FLX для захисту труб від замерзання

Кабелі FLX для захисту труб від замерзання

Робоча напруга: 230 В змін. струму

Саморегулюючі нагрівальні кабелі FLX розроблені для забезпечення захисту від замерзання і підтримання температурного режиму в металевих і неметалевих трубопроводах, резервуарах і обладнанні. Нагрівальні кабелі розраховані на потужність тепловиділення в 10, 16, 26 і 33 ват / м при температурі 10 ° C і напрузі живлення, що дорівнює 230 В змін. струму. FLX – це перевірений просте і практичне рішення як для металевих, так і для неметалічних труб.

Простота і надійність

Саморегулюючі нагрівальні кабелі FLX захищені опліткою з лудженої міді та поліолефінової зовнішньою оболонкою, які забезпечують заземлення і додатковий механічний захист кабелю. У разі необхідності додаткового захисту від впливу навколишнього середовища кабелі можуть бути оснащені додатковим фторполімерних зовнішньою оболонкою.

Користувачам систем електрообігріву потрібні якісні продукти і послуги від виробників з хорошою репутацією. Компанія Термон задовольняє навіть найсуворішим вимогам, що підтверджено наявністю у неї сертифікату якості виробництва ISO 9001.

Простота проектування

Яка б завдання ні стояла перед нашими клієнтами (створення невеликого проекту або розгалуженої мережі трубопроводів і обладнання), проектування системи захисту від замерзання на базі системи електрообігріву не складе особливих труднощів завдяки використанню саморегулюючих нагрівальних кабелів компанії Термон. Проста таблиця, що надає допомогу в підборі кабелю в залежності від розміру труби, допоможе дізнатися, чи підходить обраний кабель для стоять перед вами завдань. Більш докладну інформацію див. На сторінці Інструкції з вибору.

При використанні паралельного з’єднання саморегулюючі нагрівальні кабелі не входять залежать від розмірів труби, і їх можна буде розрізати на частини потрібної довжини прямо за місцем установки. Трубопроводи з електрообігрівом можуть бути спроектовані швидко і без праці прямо за місцем їх прокладки.

Простота монтажу

Нагрівальний кабель FLX монтується безпосередньо на металеву або неметалічну трубу під звичайної теплоізоляцією з допомогою простих ручних інструментів. Кабелі монтуються швидко і просто завдяки поставляється комплектів для підключення до джерел живлення, кінцевий закладення і зрощування, а також іншим додаткового приладдя.

Процес монтажу кабелю FLX не представляє особливих труднощів: просто витягніть його з подає барабана, встановіть прямо на трубу і зробіть збірку іншої частини трубопроводу. Т-подібні з’єднання можуть бути встановлені в будь-якому місці трубопроводу відповідно до схеми його прокладки.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X