ГОТОВА ТЕПЛОПРОВІДНА ПАСТА SNAPTRACE

ГОТОВА ТЕПЛОПРОВІДНА ПАСТА SNAPTRACE

Сформовані гнучкі теплопровідні мати, призначені для швидкого монтажу на прямих ділянках труб довжиною не менше 1-1 / 2 дюйма (38 мм). Технологія SnapTrace, розроблена для трубок теплосупутників з зовнішнім діаметром 3/8 “для труб номінальних розмірів не менше ніж 1-1 / 2”, призначена для швидкого монтажу на прямих ділянках трубопроводів. У комплект SnapTrace також входить короб TFK, який забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень і несприятливих погодних явищ. Додаткову інформацію ви зможете знайти на зворотному боці технічного опису.

Теплопровідні суміші Термон забезпечують ефективний теплопровідний зв’язок між теплосупутниками і трубами або іншим обладнанням, яке вимагає підтримки певної температури. Завдяки ліквідації заповнених повітрям порожнин тепло переноситься на поверхню, що обігрівається шляхом теплопередачі, а не шляхом конвекції або випромінювання. Один паросупутник, який використовується з теплопровідної сумішшю Термон, має ефективність трьох – п’яти теплосупутників, що працюють на основі конвекції (неізольованих).

Теплопровідні суміші поміщаються в короби TFK і утворюють з ними систему ChannelTrace ™. Хоча технологія SnapTrace вважається частиною лінійки ChannelTrace, вона володіє однією унікальною особливістю: SnapTrace дозволяє здійснювати дуже швидкий монтаж на прямих ділянках.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X