Імпульсні трубки TUBETRACE типу SI/MI

Імпульсні трубки TUBETRACE типу SI/MI

Максимальна температура експлуатації:5 ºC - 120 ºC

Кабель TubeTrace типів SI і MI з ізольованим “полегшеним” паросупутником спроектований для захисту від замерзання і підтримки температури металевих і неметалевих трубопроводів. Ізольований “полегшений” паросупутник кабелю TubeTrace типів SI і MI підходить для застосування з аналізаторами технологічних процесів, аналізаторами викидів і імпульсними лініями для підключення до датчиків надлишкового тиску в тих випадках, коли кращим нагреваючим середовищем є пара або гаряча рідина.

Ізольований полегшений паросупутник кабелю TubeTrace типів SI і MI є ізольованою трубкою, яка покрита скловолокном і тепловідбиваючим шаром, який скорочує тепловиділення і знижує температуру. Ізольований паросупутник забезпечує знижену, але передбачувану вихідну потужність по всій довжині труби, що обігрівається і запобігає перегріванню та освіту гарячих точок. Це забезпечує сталість теплопередачі і високу ефективність.

На відміну від трубок, зібраних і ізольованих на місці експлуатації, ізольовані рубки заводського виготовлення гарантують ідеальний неперевершений захист від погодних умов і довговічну надійність.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X