Імпульсні трубки системи TUBETRACE типу SP/MP

Імпульсні трубки системи TUBETRACE типу SP/MP

Максимальна температура експлуатації:5 ºC - 205 ºC

Імпульсні трубки TubeTrace типу SP і MP з “важким” паросупутником забезпечують захист від замерзання і підтримання температури для металевих і неметалевих трубопроводів. Імпульсні трубки TubeTrace типу SP і MP з більш важким паросупутником використовуються з лініями газового аналізу, лініями аналізу викидів та імпульсними лініями, які ведуть до давачів надлишкового тиску, коли кращим нагрівальним середовищем є пара або гаряча рідина.

Імпульсна трубка TubeTrace типу SP і MP з більш важким паросупутником являє собою металеву трубку з теплосупутниками, яка безпосередньо контактує з робочою трубкою. Паросупутник з додатковою вагою забезпечує прогнозовану вихідну потужність по всій довжині, що обігрівається трубкою. Трубка з паросупутником і робочі трубки скріплені кабелями, що забезпечується механічним кріпленням трубок. За рахунок цього забезпечується стійка теплопередача і постійні характеристики по всій довжині, завдяки профілактиці відділення або зсуву трубок всередині пакету.

На відміну від трубок, зібраних і ізольованих за місцем експлуатації, заздалегідь зібрані і ізольовані на заводі-виробнику трубки TubeTrace забезпечують чудовий захист від кліматичних впливів і довготривалу надійність.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X