Кабель HSX для підтримки температури гарячої води

Кабель HSX для підтримки температури гарячої води

Робоча напруга: 230 В змін. струму

Нагрівальні кабелі HSX спеціально розроблені для підтримки номінального температурного режиму в трубопроводах гарячого водопостачання. Нагрівальні кабелі HSX забезпечують подачу гарячої води безпосередньо в точці використання, дозволяючи істотно скоротити витрати на установку.

Простота проектування

Система WarmTrace замінює собою складну систему рециркуляції, в яку входять поворотні труби, циркуляційні насоси і балансувальні клапани. Для кожної лінії подачі гарячої води просто виберіть кабель того кольору, який відповідає підтримуваній температурі гарячої води, та ізолюйте трубу. Більш докладну інформацію див. на сторінці Інструкції з вибору.

Саморегулюючий кабель HSX автоматично підтримує потрібну температуру води. На конструкцію не впливають зміни діаметра труби, швидкості подачі води і шаблони використання. Компенсуються навіть зміни температури навколишнього середовища або води, оскільки кабель регулює вихідну потужність по всій довжині труби, що обігрівається. За детальною інформацією про профілактику появи легіонел в системах електрообігріву звертайтеся в компанію Термон.

Економічна експлуатація та економічне обслуговування

Система WarmTrace замінює собою систему рециркуляції і дозволяє не використовувати постійно працюючі насоси, які перегрівають воду і забезпечують роботу всієї системи рециркуляції. Крім того, ця система може допомогти зменшити витрату води, оскільки систему електрообігріву можна встановити безпосередньо поблизу точки використання, що дозволить не чекати, поки зіллється захолола вода.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X