Боротьба зі снігом на дахах і ринвах – саморегулюючий кабель RGS

Боротьба зі снігом на дахах і ринвах - саморегулюючий кабель RGS

Робоча напруга: (ru) 230 В перем. тока

Саморегулюючі нагрівальні кабелі RGS – це одна з моделей серії приладів для запобігання накопичень снігу і криги SnoTrace ™. Створені і протестовані саме для застосування в жолобах водостоку і на покрівлі, кабелі цієї серії можуть витримати вплив інтенсивних сонячних променів, снігу, екстремально низьких або високих температур. Пристрій застосовується з метою усунення снігових скупчень і крижаної кірки на дахах і в зливних трубах, ринвах дахів, щоб не допустити виходу з ладу конструкцій для відводу води. Запобігає стоку води з даху вниз, пориви на трубах зливу, м’яття або розрив жолобів, а також падіння з дахів сніжних куп і бурульок. Кабель застосовується для підтримки невисоких температур і усунення промерзання трубопроводів, резервуарів, жолобів, труб.

Переваги моделі: застосовується на трубах з нержавійки, пластику, міді, композитів або труб з різьбленням; відрізняється змінною потужністю; зберігається в котушці. Завдяки саморегулюванню, кабель не перегрівається на певних ділянках, навіть перехрещуючись або торкаючись до інших кабелів або власних фрагментів.

Кабелі RGS захищені за допомогою укріпленого покриття з поліолефіну ззовні, а оплітка пристрою зроблена з лудженої міді для більш якісного заземлення. Названі складові деталі гарантують збереження кабелю під час його укладання, а також його захист від впливу погодних і виробничих факторів на тривалий час.

Простота проектування і монтажу

Нагрівальні кабелі RGS треба просто нарізати по потрібній довжині внаслідок паралельного типу розміщення провідників. Таким чином, немає потреби в тому, щоб довжина купленого кабелю відповідала розмірам ділянок, які потрібно забезпечити обігрівом.

Під час монтажу розкрутіть кабель з котушки, відріжте його по необхіднії довжині і змонтуйте прямо на місці установки за допомогою нескладних інструментів. Завершіть установку, використовуючи додаткові матеріали для ринв і дахів, а також комплектів Thermon для збірки ланцюгів.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X