Кабелі граничної потужності HPT™

Кабелі граничної потужності HPT™

Робоча напруга: 230 В змін. стуму

Високопродуктивні нагрівальні кабелі граничної потужності HPT призначені спеціально для підтримки температури робочих процесів або захисту від замерзання в середовищах, де потрібна висока температура підтримки робочих процесів або вплив високих температур. Нагрівальний кабель HPT витримує вплив температури, що відповідає температурі продувки паром.

Витий нагрівальний елемент зі сплаву з високим питомим опором (патентна заявка знаходиться на стадії розгляду) забезпечує обмеження потужності кабелю HPT. Параметр PTC (позитивний температурний коефіцієнт) знижує вихідну потужність кабелю при підвищенні температури обігрівання продукту і дозволяє здійснювати монтаж кабелю внахлест. Завдяки композитній конструкції нагрівального елементу, підкладці з волокна і додатковій пружній прокладці з волокна, нагрівальний кабель HPT відрізняється винятковою довговічністю і високою продуктивністю.

Максимальна температура підтримки

HPT 5 ………………… .. ……. 215 ° C

HPT 10 ……………… .. …… …. 195 ° C

HPT 15 ……………… .. …… …. 180 ° C

HPT 20 ………………… .. ……. 150 ° C

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X