Механічні термостати TC2 и TC2/XP Plus

Механічні термостати TC2 и TC2/XP Plus

Пристрої TC2 і TC2 / XP Plus оснащені двома регулюючими термостатами. Вони використовуються в системах обігріву, які потребують покриття обмежувача високої температури. Перший термостатний перемикач подає в нагрівальний кабель живлення, що забезпечує нагрівання, що не перевищує задане значення контролера, а другий термостатний перемикач відключає живлення нагрівального кабелю, якщо виміряна температура перевищує задане значення обмежувача.

Термостат TC2 кріпиться до стіни (або для монтажу на трубі за допомогою кріпильного кронштейна з нержавіючої сталі XP-1 виробництва компанії Термон). Термостат оснащений гнучкою капілярної трубкою з оцинкованої сталі з покриттям з ПВХ, яка забезпечена сальником і пристроєм для проникнення в ізоляційний шар. Термостат TC2 / XP Plus містить монтажне пристосування, що полегшує монтаж термостата безпосередньо на трубі. Конструкція передбачає можливість введення одного нагрівального кабелю і його підключення в термостаті.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X