Ефективний модуль для електрообігріву бункера HT

Ефективний модуль для електрообігріву бункера HT

Робоча напруга: 120 - 600 В змін. струму

Максимальна температура експлуатації:423 °C

Модуль обігріву бункеру HT є надійною і незалежною високопродуктивною системою обігріву, що призначена для експлуатації на поверхнях, схильних до вібрацій. Модуль обігріву бункера HT забезпечує вихідну потужність до 4650 ват на квадратний метр в залежності від середовища його застосування і розподіляє тепло рівномірно по всій поверхні панелі. Щоб забезпечити максимальну ефективність своїх систем, компанія Термон розробляє їх з урахуванням вимог до обігріву в середовищі, в якому будуть застосовуватися такі системи.

Конструкція модуля обігріву HT з використанням паралельних ланцюгів на базі штампованого високотемпературного нагрівалного елементу INCONEL® передбачає наявність великої кількості шляхів проходження електричного струму. Така конструкція дозволяє усунути ризик перегорання модуля, характерний для модулів обігріву з послідовними ланцюгами. Захист нагрівального елементу від вібрацій забезпечується за рахунок пружної прокладки з ізоляції, яка також направляє потік тепла від модуля до нагрівальної поверхні.

Міцна конструкція модуля забезпечена жорстким алюмінійовані корпусом зі сталі товщиною 0,9 мм, який забезпечує механічний захист під час доставки, установки та експлуатації модуля. Попадання на корпус модуля бризок від зварювання, іржі або нафтопродуктів не порушить цілісність модуля і не погіршить його продуктивність. Низькопрофільна конструкція панелі забезпечує швидкий і простий монтаж модуля.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X