Кабель послідовного опору постійної потужності TESH™

Кабель послідовного опору постійної потужності TESH™

Робоча напруга: 750 В змін. струму

Максимальна температура експлуатації:260 °C

Нагрівальні кабелі TESH використовують, якщо довжина кола нагрівання більша, ніж допустима для кабелів паралельного опору. Стабільна потужність пристрою ніколи не падає по всій довжині кабелю. Кабель цієї марки витримує температуру, рівну температурі парової продувки і використовується для обігріву і підтримання стабільної температури.

Характеристики конструкції кабелів різних моделей роблять можливим використання пристрою на будь-якому виробництві. Кабель знадобиться в хімічній, харчовій, нафтогазовый і багатьох інших промисловостях. Кабелями обмотують ємності, трубопроводи, його прокладають на майданчиках, де є потреба у прогріві. Може бути використаний в системі «тепла підлога».

До складу конструкції нагрівального кабелю послідовного з’єднання TESH входить нагрівальна жила, яка підтримує постійну потужність без перепадів по всій довжині дроту. Фторполімерна оболонка забезпечує діелектричну ізоляцію кабелю, захищаючи його від перебоїв напруги. Стрічка з склокераміки покращує захист від механічного пошкодження. Нікельована мідна оплітка нейтралізує вплив електромеханічних перешкод і може застосовуватися для заземлення.

Зовнішнє покриття з фторполімеру додає пристрою стійкості для захисту від впливу хімічних агресивних речовин. Конструкція кабелю від компанії Термон дуже надійна, тому він застосовується навіть у вибухонебезпечних зонах без термостатів.

Максимальна потужність кабелю – 25 Вт, а температура, яку він здатний витримати – 250 градусів. Кабель переносить ударне навантаження в 7 Дж. Монтувати його можна при мінімальній температурі – 60 градусів. Широка і якісна прокладка можлива при використанні системної апаратури.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X