Нетвердіюча теплопровідна суміш NH

Нетвердіюча теплопровідна суміш NH

Максимальна температура експлуатації:190 °C.

Нетвердіюча теплопровідна суміш NH використовується там, де теплові деформації можуть зруйнувати зв’язку застиглої суміші. Теплопровідні суміші Термон забезпечують ефективний теплопровідний зв’язок між зовнішнім джерелом тепла і обігрівальним обладнанням. Нетвердіюча теплопровідна суміш NH в більшості випадків підвищує загальний коефіцієнт теплопередачі як мінімум на три пункти. Завдяки ліквідації заповнених повітрям порожнин тепло переноситься на поверхню, що обігрівається шляхом теплопередачі, а не шляхом конвекції або випромінювання.

Нетвердіюча теплопровідна суміш NH, як правило, застосовується з листовими обігріваючими панелями або в системах, які потрібно періодично демонтувати. При цьому суміш зберігає пластичність нескінченно довго, що дозволяє їй розширюватися і стискатися відповідно до змінних вимог середовища, в якій вона застосовується.

Суміш поставляється в ємностях об’ємом 1 кварта (1 літр), 1 галон (3,8 літра) і 5 галонів (19 літрів).

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X