Панель обігріву ємностей та резервуарів RTF FlexiPanelTM

Панель обігріву ємностей та резервуарів RTF FlexiPanelTM

Обігрів металевих ємностей і резервуарів RT FlexiPanel є ізольованою високопродуктивною гнучкою панеллю обігріву, що розроблена спеціально для використання на металевих ємностях і резервуарах. Винайдена для забезпечення вихідної теплової потужності 3100 Вт / кв.м., панель RT FlexiPanel розподіляє тепло рівномірно по всій своїй поверхні. Гнучка конструкція панелі з низьким профілем забезпечує швидкий і надійний монтаж за допомогою монтажного набору, що поставляється компанією Thermon.

Щоб гарантувати безліч шляхів протікання електричного струму, RT FlexiPanel використовує паралельні ланцюги, засновані на штампованих нагрівальних елементах з високотемпературного сплаву. Така конструкція виключає можливість перегорання, звичайну для послідовних схем, які використовують дріт. Міцна конструкція RT FlexiPanel включає міцну металеву оболонку, яка забезпечує механічний захист під час монтажу та експлуатації. Нагрівальний елемент панелі має додатковий захист від вібрації і вологості. Для цього він ламінований в шар силіконової гуми, який забезпечує амортизацію і гідроізоляцію.

Панелі RT FlexiPanel призначені для використання в звичайних (некласифікованих) і вибухонебезпечних зонах.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X