Паросупутник DLS-IT

Паросупутник DLS-IT

Максимальна температура експлуатації:від 5 °C до 54 °C

Паросупутник SafeTrace DLS-IT являє собою металеву нагрівальну трубку, покриту композиційними матеріалами, яка використовується для зниження теплопровідності з метою зменшення вихідної потужності і температури. Паросупутник SafeTrace дозволяє знизити тепловиділення на контрольованій трубі і розрахувати його показники, одночасно запобігаючи появі ділянок перегріву. Дана технологія прийшла на заміну металевим паросупутникам з низькою енергоефективністю та високим впливом на трубопроводи. У них температура піднімалася набагато вище, ніж це було необхідно. Паросупутники SafeTrace DLS-IT мають жовту захисну ідентифікаційну оболонку, що попереджує про наявність небезпечних матеріалів, таких як пар, відповідно до вимог стандарту ASME / ANSI A13,1-1996. Крім того, всі паросупутники SafeTrace IT відповідають стандарту ASTM Std C-1055, згідно з яким потрібно, щоб температура шкіри людини була нижче 58 ° C у момент дотику до гарячих поверхонь з тривалістю дотику п’ять секунд.

Паросупутник SafeTrace DLS-IT забезпечений довгими котушками. Його можна підключити до парового колектора та прокласти вздовж труби до конденсаційного поворотного колектора.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X