Саморегулюючий нагрівальний кабель KSX™

Саморегулюючий нагрівальний кабель KSX™

Робоча напруга: 230 В змінн. струму

Максимальна температура експлуатації:121 °C

Нагрівальні кабелі KSX використовують для запобігання замерзання і підтримання постійного рівня тепла в системах, де парове очищення не потрібно. Кабель може бути задіяний в процесах, де температура пропарювання не перевищує 121 градус тепла. Він також може застосовуватися в звичайних зонах, а згідно зі стандартом АТЕХ в 1 і 2 вибухонебезпечних зонах.

Кабель застосовують для нагрівання, сніготанення, захисту від обмерзання. Його прокладають на відкритих майданчиках, дахах, покрівлі, використовують для обігріву труб та ємностей на виробництві. Саморегулюючий кабель – це незамінний засіб обігріву для заводів взимку, щоб очистити від снігу під’їзні шляхи та відкриті майданчики, сходи, а також для підтримки стабільної температури в трубопроводах хімічної, харчової, нафтогазової та інших промисловостях. Кабелем обмотують предмети будь-якої форми або прокладають його на поверхні майданчиків. Може бути використаний в системі «тепла підлога».

Характеристики  самонагріваючогося кабелю KSX

Кабелі такого типу мають номінальну напругу близько 230 В, а мінімальна температура їх монтажу -40 градусів. Зручність саморегульованого пристрою в тому, що його вихідна потужність змінюється залежно від температури середовища і зменшується, коли температура зовнішнього середовища падає. Кабель зроблений з нікельованих мідних жил, оснащений напівпровідниковою матрицею і діелектричною ізоляцією. Обшивка виробу містить луджену мідь, а оболонка – з фторполімеру. Таким чином, кабель не псується від контакту з хімічними агресивними речовинами і може застосовуватися при виробництві хімічних рідин.

Монтуючи саморегулюючий кабель KSX компанії Термон, слід користуватися місцевими нормами захисту від витоку струму в землю. Захистом слід забезпечити кожну секцію ланцюга електричного обігріву. Кабель в процесі установки заземлюють.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X