Саморегулюючий нагрівальний кабель RSX™ 15-2

Саморегулюючий нагрівальний кабель RSX™ 15-2

Робоча напруга: 230 В змінн. струму

Максимальна температура експлуатації:65 °C

Саморегулюючий нагрівальний кабель RSX 15-2, призначений для захисту від замерзання або підтримки температури робочих процесів, використовується в умовах, при яких строгі вимоги за питомою потужністю не дозволяють використовувати стандартні кабелі, що застосовуються в холодну погоду. Такий кабель ідеально підходить для захисту від замерзання або підтримки температури робочих процесів в умовах підвищених тепловтрат, але за відсутності впливу високих температур (таких як при очищенні паром).

Вихідна потужність кабелю RSX 15-2 варіюється в залежності від оточуючих умов протягом всієї довжини ланцюга. Всякий раз, коли тепловтрати ізольованих труб, резервуарів або обладнання зростають (в міру зниження температури навколишнього середовища), підвищується вихідна потужність кабелю. І навпаки, якщо тепловтрати зменшуються (у міру підвищення температури навколишнього середовища або проходження продукту), вихідна потужність кабелю знижується. Таке саморегулювання дозволяє здійснювати монтаж кабелю RSX 15-2 внахлест, не піддаючи його ризику пошкодження при порушенні температурного режиму.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X