Система ізоляції резервуарів ThermaSeam

Система ізоляції резервуарів ThermaSeam

Максимальна температура експлуатації:от -100°F до 600°F

Вертикальна панельна ізоляція з подвійним стоячим фальцем для резервуарів

Система ізоляції резервуарів ThermaSeam компанії Thermon, що складається з виготовлених на заводі теплоізоляційних панелей і аксесуарів з подвійним стоячим фальцем, істотно підвищує довговічність, термін служби і зовнішній вигляд системи ізоляції резервуарів. Резервуари для зберігання діаметром десять футів (три метри) або більше, яким необхідна ізоляція для збереження температури або захисту від утворення конденсату, є ідеальними кандидатами для використання системи ThermaSeam.

Алюмінієва зовнішня оболонка склеєна з покритою фольгою поліізоціануратною ізоляцією, утворюючи багатошарову панель ThermaSeam (в наявності також є інші комбінації ізоляції з металевою оболонкою). Ці панелі розташовуються вертикально по всій довжині бічних стінок, а також на даху резервуара. Такі виступаючі з ізоляції частини, як люки-лази, патрубки і сходи щільно підганяються і герметизуються. Там, де є проблеми з грунтовими водами або капілярним затіканням продукту, в основі резервуара може бути встановлена ​​ізоляція з піноскла.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X