Система обігріву ємностей HEETSHEET

Система обігріву ємностей HEETSHEET

Максимальна температура експлуатації:від -196 °C до 260 °C

Модулі обігріву резервуарів HeetSheet складаються з двох листів нержавіючої сталі типу 304 калібру 20, що відповідають стандарту Американського товариства по випробуванню матеріалів (ASTM) A240. Листи нержавіючої сталі зварюються один з одним безперервним швом по зовнішньому периметру і переривчастими швами всередині периметра. Зварений модуль гідравлічно роздувається, в результаті чого виходить чарункова структура з численними маршрутами протікання, що дозволяє уникнути засмічень, характерних в конструкціях з одним проходом.

Для експлуатації при температурах до 190 ° C на поверхню модуля HeetSheet заводським способом наноситься не тверднуча теплопровідна суміш, яка контактує зі стінкою резервуару, усуваючи повітря і забезпечуючи хороший термічний контакт.

При температурах вище 190 ° C на модуль HeetSheet безпосередньо перед прикладанням модуля у стінці резервуара на об’єкті наноситься теплопровідна суміш виробництва компанії Термон BondTrace ™ 425.

Модулі HeetSheet випускаються різних розмірів і згортаються, щоб відповідати радіусу резервуара. Для подачі пари або інших нагріваючих або охолоджувальних середовищ передбачені впускна і випускна трубки. Для кріплення впускної і випускної трубок до попередньоізольованих впускного і поворотного трубопроводів використовується простий обжимний фітінг.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X