Теплопровідна суміш T-3

Теплопровідна суміш T-3

Максимальна температура експлуатації:371 °C (700 °F)

Теплопровідна суміш T-3 створює ефективний теплопровідний зв’язок між паровим або електричним теплосупутниками і трубами або іншим обладнанням, температуру якого необхідно підтримувати. Один паросупутник Thermonized ™, що використовує теплопровідну суміш виробництва компанії Термон, більш ефективний і економічний, ніж зажимна оболонка певної форми. Його продуктивність еквівалентна продуктивності трьох або більше неізольованих супутників.

Теплопровідна суміш T-3 зазвичай використовується в середовищах з максимальною температурою впливу 371 ° C. Щоб знизити кількість відходів при нанесенні суміші і підвищити швидкість її нанесення, скористайтеся системою ChannelTrace ™ компанії Термон, що використовує канали TFK. Система ChannelTrace забезпечує захист до монтажу теплоізоляції, при цьому їй не потрібна особлива процедура затвердіння теплопровідної суміші T-3 під каналом TFK.

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X