Теплопровідна 2-компонентна суміш T-802

Теплопровідна 2-компонентна суміш T-802

Максимальна температура експлуатації:135 °C.

T-802 – двокомпонентна теплопровідна суміш на основі смол, використовувана в діапазоні від низьких до середніх температур у вологих і корозійних середовищах. Теплопровідні суміші Термон забезпечують ефективний теплопровідний зв’язок між теплосупутниками і трубами або іншим обладнанням, яке вимагає підтримки певної температури. Завдяки ліквідації заповнених повітрям порожнин тепло переноситься на поверхню, що обігрівається шляхом теплопередачі, а не шляхом конвекції або випромінювання. Один паросупутник, який використовується з теплопровідної сумішшю Термон, має ефективність трьох – п’яти теплосупутників, що працюють на основі конвекції (неізольованих).

T-802 зазвичай застосовуються в тих випадках, коли потрібно порівняно невисокий час вулканізації, а пара на момент монтажу відсутня. Суміш T-802 починає тверднути відразу після змішування. Час вулканізації становить від 1,25 до 4 годин залежно від коефіцієнта змішування і температури навколишнього середовища.

Ємності об’ємом 1 кварта / 1 галон (1 л / 3,8 л).

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X