ТЕПЛОПРОВІДНА СУМІШ T-85

ТЕПЛОПРОВІДНА СУМІШ T-85

Максимальна температура експлуатації:200 °C

T-85 – це теплопровідна суміш, яка використовується в діапазоні від низьких до середніх температур у вологих і корозійних середовищах. Теплопровідні суміші Термон забезпечують ефективну теплопровідний зв’язок між теплосупутниками і трубами або іншим обладнанням, яке вимагає підтримки певної температури. Завдяки ліквідації заповнених повітрям порожнин тепло переноситься на поверхню, що обігрівається шляхом теплопередачі, а не шляхом конвекції або випромінювання. Один паросупутник, який використовується з теплопровідною сумішшю Термон, має ефективність трьох – п’яти теплосупутників, що працюють на основі конвекції (неізольованих).

Теплопровідна суміш T-85 як правило використовується для обробки вентилів і устаткування при максимальній температурі впливу, що не перевищує 163 ° C і 190 ° C, відповідно. Щоб прискорити процес нанесення сумішей і знизити кількість відходів при їх застосуванні, вони поставляються в балонах об’ємом 379 л і в контейнерах об’ємом 1 і 3,8 л (1 і 5 галонів).

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X