Термостат для регулювання температури стінок труби Terminator ZT

Термостат для регулювання температури стінок труби Terminator ZT

Асортимент наших популярних термостатів серії Terminator поповнився новим термостатом для регулювання температури стінок труби Terminator ZT. Термостати Terminator ZT можуть використовуватися в звичайних (не віднесених до будь-якої категорії) зонах, а також вони сертифіковані відповідно до директиви ATEX і системою сертифікації IECEx, що передбачає їх використання в зонах, віднесених до категорій 2 і 3 (зона 1 і 2 ).

Термостати Terminator ZT-WP і ZT-XP застосовуються в якості регулюючих термостатів для захисту від замерзання і підтримання температури, коли потрібно забезпечити регулювання температури стінок труб і резервуарів. Кожен термостат має чотири діапазони регулювання температури і температури впливу на чутливий елемент. Термостат ZT-WP кріпиться до стіни (або для монтажу на трубі за допомогою кріпильного кронштейна з нержавіючої сталі XP-1. Термостат оснащений гнучкою капілярної трубкою, яка забезпечена сальником і пристроєм для проникнення в ізоляційний шар. Термостат ZT-XP містить монтажне пристосування, що полегшує монтаж термостата безпосередньо на трубі. Конструкція передбачає можливість введення двох нагрівальних кабелів і їх підключення в термостаті.

Запит кошторису

Наша адреса:

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X