ВАШІ ФАХІВЦІ З ЕЛЕКТРООБІГРІВУ

Ми працюємо по всій Україні і вже завтра готові бути у Вас на об’єкті

ПРОДУКЦІЯ

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія THERMON – сертифікований розробник і виробник надійних систем промислового електрообігріву!

Будь-яка велика промислова галузь потребує організації якісної, надійної та функціональної системи обігріву. Адже замерзання трубопроводу або резервуара, а разом з ними і сировини, може повністю зупинити роботу підприємства, що спричинить за собою великі збитки. У наш час найбільш актуальними є кабельні системи електрообігріву.

Наша фірма – офіційний і єдиний представник компанії THERMON (США) в Україні. Ми 12 років на ринку, маємо значний досвід проектування і організації систем обігріву в нафтовій, металургійній, хімічній, харчовій і деревообробній промисловостях. Наша продукція та послуги також затребувані в агропромисловому комплексі та портовії діяльності.

5 причин вибрати саме нас для організації систем обігріву на Вашому підприємстві

ТЕРМОН виробляє комплектуючі для систем промислового електрообігріву і парообігріву. За роки роботи ми добре зарекомендували себе, проектуючи, налагоджуючи і обслуговуючи системи обігріву для найбільших підприємств України. Вибираючи нашу компанію, Ви отримаєте:

  1. Висока якість продукції. Наші саморегулюючі кабелі і кабелі постійної потужності, паросупутники, засоби управління і контролю, системні приналежності – пройшли міжнародну сертифікацію. Гнучка цінова політика. Промисловий обігрів є нашою вузькою спеціалізацією – ми тривалий час займаємося тільки цим. А тому і підхід до кожного клієнта у нас індивідуальний, починаючи з етапу проектування, розробки схем підключення і вибору найбільш оптимальних матеріалів і закінчуючи точним підрахунком монтажних і експлуатаційних витрат.
  2.  Економія часу. Ми надаємо послуги комплексно – створюємо системи обігріву «під ключ». До проектно-інженерних послуг відноситься:
    • повна оцінка всього бюджету та оптимізація проекту;
    • порівняння ізоляційних систем;
  3. Широкий вибір товарів. Компанія THERMON виробляє комплектуючі для будь-яких систем промислового обігріву, а тому ми зможемо запропонувати Вам саме той варіант системи, який ідеально Вам підійде.
  4. Техпідтримка. Наша фірма також надає послуги з обслуговування систем обігріву. Якщо виникла неполадка або ж було пошкоджено обладнання, то ми зробимо ремонт або заміну в найкоротші терміни.
Працюючи з нами, Ви вибираєте професіоналів!

Якщо для вас важливі досвід і комплексний підхід до справи, то неодмінно вибирайте нас! Система промислового обігріву для труб, резервуарів, грунту, складських приміщень та обладнання від фірми ТЕРМОН – це індивідуальний підхід і висока якість.

Наша фірма є флагманом у сфері організації систем промислового обігріву. Всі наші співробітники мають високу кваліфікацію, а багата технічна база і різноманітність продукції дозволять реалізувати всі необхідні Вам рішення за оптимальними цінами.

Thermon Heat Tracing Solutions Provider

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: