Агроіндустрія

Система обігріву в агропромисловій галузі

Агропромисловий комплекс складається відразу з декількох галузей економіки. Це сільське господарство, перевезення, перероблення та зберігання. Уже на етапі вирощування сільськогосподарських культур виникає необхідність обігріву теплиць і ґрунту. Особливо в холодну пору року і в районах з переважно холодним кліматом. Системи обігріву агропромислового комплексу THERMON легко монтуються і прості в експлуатації, а тому відмінно підійдуть для цих цілей.

Електрообігрів теплиць і підігрів ґрунту

Крім резервуарів і ємностей для зберігання і транспортування, обігріву в основному потребують зимові теплиці. Опалення в них повинно відповідати кільком основним принципам:

  • Економічність. Система обігріву ТЕРМОН базується на використанні електричних кабелів, а тому можна легко регулювати інтенсивність підігріву і тим самим економити. При використанні саморегулюючих кабелів необхідна температура буде підтримуватися автоматично і залежати від температури повітря.
  • Автоматизація процесу. При електрообігріванні це не складе труднощів.
  • Надійність і ефективність. За допомогою кабелів легко можна забезпечити рівномірний обігрів теплиці по всьому периметру. Якщо ж якийсь із секторів системи вийде з ладу, то його можна швидко замінити.
  • Довговічність. Система промислового обігріву аграрного сектора THERMON має високу зносостійкість і добре переносить перепади температури і механічні дії.

Крім обігріву самої теплиці, часто затребувані системи для підігріву ґрунту. Вони також актуальні і для відкритих полів. При цьому кабелі прокладаються під землею, на безпечній відстані від коренів рослин. Обов’язково потрібно використовувати терморегулятор, який дозволяє автоматизувати процес регулювання і підтримки необхідних температур. Обігрів грунту допоможе підвищити врожайність і отримати більш ранній урожай.

Промисловий обігрів в аграрній галузі – це вже давно не новина, а ефективний інструмент для збільшення кількості і якості сільськогосподарських культур. Але розробку і установку такої системи краще довірити професіоналам. Наша фірма займається організацією електрообігріву для агропромислового комплексу вже не один рік, а тому зробить все швидко і якісно.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: