Коробки підключення живлення

Каталог товарів
 • Сертифікований розробник Thermon представляє коробки Terminator ZL, які покликані забезпечити візуальну індикацію нагрівальної ланцюга, яка знаходиться під напругою. Цей комплект можна застосовувати для підключення до мережі, а також кінцевий закладення при організації промислового електрообігріву.

  Нікельовані мідні клеми не схильні до корозії, тому здатні забезпечувати безперебійну подачу харчування. Встановлено вони в клемних колодках, в яких відбувається підключення харчування. Завдяки високій якості, контакти будуть захищені від вологи і пилу.
  У комплект коробки для підключення, який можна замовити, входить: індикаторна лампочка, коробка сполучна, чотири навантажувальні клеми, дві заземлення, монтажна колонка, яка встановлюється на трубу, втулка. Установка устаткування дозволена в екстремально низьких температурах, до мінус шістдесяти градусів.

  Наш магазин радий запропонувати великий асортимент товарів, купити який можна за недорогою ціною в Києві і інших містах України. Ми раді Вас обслужити.

 • Thermon Terminator ZP неметалеві коробки для підключення харчування, створені сертифікованим розробником для з’єднання трьох нагрівальних кабелів. Їх багатофункціональність дозволяє також застосовувати коробки для з’єднання і розведення кабелів.

  Завдяки високій якості установка обладнання для промислового електрообігріву можлива у вибухонебезпечних зонах, з категорією EEx e T6 / T4. До замовлення доступні варіанти настінного кріплення. Стандарт міжнародної класифікації IP66, експлуатація в важких промислових умовах. Коробку можна встановлювати на трубу будь-якого діаметру. Клеми розраховані на електрично ток 22 А або 46А. Максимально витримується напруга 750В.

  Будь-яке представлене обладнання можна купити в нашому магазині в Києві і інших містах України. Ціни на товари приємно здивують. Ви завжди зможете проконсультуватися. Ми завжди раді співпраці!

укр

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: