Комерційний електрообігрів


Компанія «Термон» займає лідируючі позиції по виконанню комплексних рішень У сфері електрообігріву. Завдяки нашим технічним пропозиціям вирішується широкий спектр завдань: підтримання температурних режимів трубопроводів і резервуарів, захист від замерзання і обмерзання, збереження постійної температури гарячої води.

Продукція та послуги

Наша компанія «THERMON» розробляє і впроваджує проекти будь-якої складності, вирішуючи проблеми електричного обігріву з максимальною енергоефективністю. Ми займаємося виготовленням і продажем широкого спектру нагрівальних кабелів:

1) саморегулюючі;

2) паралельного і послідовного опору;

3) постійної і граничної потужності.

Крім значного асортименту продукції, наша компанія надає послуги з:

  • вибору кабелів і комплектуючих до них за технічним завданням замовника;

  • створення і ведення проектів на будь-якій стадії завершеності;

  • виконання готових проектів за напрямком «Система промислового обігріву під ключ».

Спектр виконуваних завдань

Наша продукція дозволить вам вирішити такі завдання:

  • Захист труб від замерзання. Ізоляція трубопроводів не може в повній мірі зберегти трубу від замерзання, з часом вміст охолоджується до температури навколишнього середовища. Нагрівальний кабель захистить трубопровід і резервуар за рахунок компенсації розсіювання тепла.

  • Система обігріву гарячої води. Знижує витрати коштів і електроенергії на монтаж і обслуговування установок рециркуляції води, необхідних для підтримання високої температури теплоносія.

  • Захист від обмерзання і снігу. Просте виконання і відсутність систем управління дозволить з мінімальними засобами забезпечити захист даху і ринв від суворих кліматичних умов.

  • Установка систем комерційного моніторингу. Наша компанія виконає будь-який проект: від установки простого температурного датчика до мікропроцесорних систем контролю. В результаті ви отримуєте можливість централізованого управління обігрівом, моніторинг елементів установки на наявність несправностей.

Наша компанія має значний досвід у сфері електрообігріву, використовує передові та ефективні рішення. Зробивши у нас замовлення, ви можете бути впевнені в якості продукції, її надійності та ефективності. Якщо ж довірите нам повну організацію системи обігріву для вашого об'єкта, то вона, безсумнівно, прослужить вам довго і буде працювати з мінімальною кількістю збоїв.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: