Боротьба зі снігом і льодом – система SnowTrac

Сніг і ожеледь можуть стати серйозною незручністю. На домашній ділянці сніг і полій доводиться постійно відкидати, а на даху виростають величезні бурульки, загрожуючи життю людей. На виробничих потужностях зимові опади створюють ще більше лиха: лід може покрити покрівлю, зовнішні труби, майданчики, які потрібні для роботи.

Без системи обігріву не обійтися і в умовах, коли полій покриває трубопровід з рідинами певної температури, яким ні в якому разі не можна замерзати. Краще рішення для обігріву, який перешкодить утворенню снігу і льоду – нагрівальна система на основі скін-ефекту. Це кабельний обігрів, що нагадує резистивний, але набагато більш зручний. Він здатний обігріти трубопроводи довжиною до 25 кілометрів, генеруючи змінний струм, який рухається по нагрівальній трубі. Зовні струму немає, тому система не є ні вибухо-, ні електронебезпечною.

Нагрівальний кабель зроблений з мідного дроту, фторполімерних ізоляції і оболонки. Також в конструкцію входить сталева трубка нагрівання. У системах підтримки невисокої температури використовують луджені провідники і ізоляцію з тефлону. Системи сніготанення зручні завдяки кільком ключовим особливостям:

  • зовнішня поверхня витримує високі температури;
  • можна ставити кілька нагрівальних трубок;
  • підтримує постійну стабільну температуру.
Як працює система зі скін-ефектом?

Обігрів складається з феромагнітного дроту з провідником всередині, де трубка і провідник з’єднуються з одного боку фізичним шляхом, а з іншого боку – за допомогою змінного струму 50-60 Гц. Згенерований струм йде до трубки, концентрується на її внутрішній стороні і проникає на «товщину скін-шару». Тому на зовнішній частині трубки майже немає напруги: тепло, створюване всередині – це результат її опору. Воно концентрується на трубці зсередини і розсіюється на поверхню, що обігрівається – трубопровід, грунт або поверхню будівлі. Це створює дефіцит тепла всередині системи, і температура в трубці знову починає підніматися до певного рівня, створюючи безперервний потік тепла в зовнішнє середовище.

Нагрівальні системи SnowTrac – це системи, що зарекомендували себе в світі як одні з кращих пристроїв зі скін-ефектом. Трубка нагрівання може бути прокладена прямо на бетонній або асфальтовій стяжці. Таким чином, територія буде постійно прогріватися, а на поверхні втримається стабільна температура.

За допомогою цих систем можна підтримувати покрівлю, трубопроводи, асфальтовану територію, під’їзні шляхи, і навіть садові доріжки і сходи у вільному від снігу та криги стані. Обігрів допоможе позбутися від необхідності відкидати сніг, а значить, вам вдасться уникнути затримок в роботі підприємства. Система SnoTrac також допоможе запобігти намерзання льоду на трубах, утворенню небезпечних для життя бурульок, і все це з невеликою кількыстю ланцюгів. Всього одне підключення до електромережі звільнить від снігу і льоду 186 квадратних метрів.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: