Системи парообігріву труб від «Термон»


Парообігрів використовується для величезної кількості виробничих завдань: це і стабільне тепло в діапазоні близько нуля градусів по всій довжині труб, і підтримка в трубопроводах підвищеної температури, достатньої для транспортування «теплолюбних» продуктів взимку. Парообігрівальні системи «Термон» відрізняються високою якістю і невисокою ціною монтажу. Наші системи легкі в обслуговуванні і відповідають нормам європейського рівня.

Плюси парообігрівальних систем
  1. Паросупутники працюють стабільно, без створення зон різної температури на окремих ділянках.
  2. Довжина ланцюга максимально зручна для використання і обслуговування. Ланцюги в паросупутниках довше, а їх кількість – менше.
  3. Менше уловлювачів пару.
  4. Висока продуктивність.
  5. Зручне розташування колекторів.
  6. Недороге обслуговування мережі.
  7. Використання спеціальної стрічки «час-годинник» при монтажі.

Таким чином, температуру паросупутника контролювати легше, а система обігріву вимагає менших витрат енергії, тому допоможе істотно економити. За допомогою парових трубок можна нарешті відмовитися від незручних розпірних блоків та ізольованих теплосупутників. Наші паросупутники здатні підтримувати температуру в діапазоні від декількох градусів до температури гарячої пари.

Де можна використовувати парообігріваючі системи?

Паронагрівальні системи, які пропонує наша компанія, здатні підтримувати низькі, середні і високі температури. Існує кілька класів трубок парообігрівального типу. Високий рівень обігріву забезпечують системи SnapTrace, які використовуються для обігріву ємностей з сіркою, асфальтом і гудроном. Парообігрівачі SafeTraceTM BTS застосовують для підтримки температур в різних видах палива, нафти і мастилах. Мінімальні температури будуть потрібні для кислот, каустичних речовин і амінів. Для обігріву систем транспортування або резервуарів з цими речовинами, а також для обігріву водопроводів, використовуються SafeTraceTM SLS або DLS.

Промисловий парообігрів труб за допомогою цих обігрівачів дає безліч переваг. Наприклад, в системах SnapTrace використовуються суміші, які поліпшують теплороводімость трубок. Ще одна перевага полягає в тому, що нагрівальні паросупутники всіх трьох типів монтуються за допомогою профілю не менше 1,2 м завдовжки. Таким чином, монтаж відбувається значно швидше.

Обігрівальні трубки КВП TUBETRACE

SP / MP
Трубки цього типу використовуються по одній або кілька одночасно. Робоча поверхня в паросупутниках контактує з нагревальеою, тому вони здатні підтримувати значні температури. Діапазон температур нагрівальної трубки SP / MP – від 5 до 200 градусів.

Тип SI / MI
Забезпечують невисоку температуру по довжині трубки внаслідок ізоляції робочої поверхні від нагрівальної. Паросупутник здатний підтримувати – від 5 до 120 градусів за шкалою Цельсія. Такі трубки ізольовані, а це убезпечить співробітників від опіків.

Компанія «Термон» також пропонує системи лінії подачі пари і відведення конденсату «ThermoTube». Ці системи здатні підтримувати температуру до 600 градусів. Менеджери «Термон» дадуть кваліфіковану консультацію, яку систему обігріву краще вибрати в кожному конкретному випадку.

Обзор систем парообігріва

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: