Паросупутники – кращий засіб проти замерзання в трубах

У країнах з помірним і холодним кліматом деякі продукти хімічного виробництва дуже важко доставити до одержувача так, щоб вони не охололи по дорозі. Деякі з цих продуктів зовсім не можуть дійти до місця призначення без додаткового обігріву. А нафтопродукти і зовсім псуються, якщо їх температура не залишається стабільною в процесі транспортування.

Тому існують системи обігріву, створені спеціально для трубопроводів, і одна з найпопулярніших – паросупутники. Паросупутники – це трубки нагрівання, які складаються з парового колектора, переривників вакууму, клапанів скидання, конденсатовідвідників. Вони обігрівають труби за допомогою гарячої пари.

Переваги паросупутників

Паросупутники знижують тепловтрати для газів і рідин, підтримують достатню в'язкість, в їх системах можна утримати стабільну температуру. Такі обігрівачі не допускають промерзання трубопроводу і скорочують ремонтні зимові витрати. Паросупутники SafeTrace – це безпечна система, яка не загрожує опіками персоналу. Система створює прогнозовану провідність тепла, вкрай надійна, і монтується вже на етапі проектування трубопроводу.

Однією з кращих систем парообігріву вважається SafeTrace. Моделі цього виробника зарекомендували себе як надійні і перевірені пристрої для підтримки в трубах стабільної температури.

Моделі SafeTrace
  1. Пароспутнік SafeTrace BTS. Металева трубка нагрівання в полімерній ізольованій оболонці. Оболонка витримує високі температури, тому ззовні є безпечною для персоналу. Паросупутник має жовту оболонку, яка попереджає про наявність в системі гарячої пари. Продається в котушці.
  2. Паросупутники SafeTrace SLS-IT і SafeTrace DLS-IT відрізняються лише незначними технічними параметрами. Металева трубка в них покрита композиційним матеріалом, це допомагає знизити теплопровідність. Паросупутник, таким чином, знижує виділення тепла на трубі. А особливості конструкції системи допоможуть не допустити перегріву на окремих ділянках. Паросупутники нового покоління відрізняються високою енергоефективністю – температура в них ніколи не перевищує потрібного показника, а це гарантує зниження енергетичних витрат і вартість обігріву. Паросупутники відповідають стандарту ASTM Std C-1055. Згідно з ним температура людської шкіри повинна бути нижче, ніж 58 ° C, при доторканні до поверхні обігрівача на 5 секунд.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: