Надійні трубки з парообігрівом від Thermon

Для створення системи захисту від замерзання і підтримання певних температурних показників нерідко використовують трубки з парообігрівом TubeTrace. Вони виділяються високою якістю і стійкістю до зносу. Зазвичай їх встановлюють в лініях обігріву апаратури, відводах для забору проб, в технічних комунікаціях і в інших сферах. Замовити таке обладнання за доступною ціною можна в нашій компанії.

Типи трубок з парообігрівом

Такі вироби мають досить специфічну конструкцію. Так, для роботи з більш низькими показниками, проводиться ізоляція трубки з парою від робочої поверхні. Якщо ж потрібно підвищення значень, то ізоляція між цими складовими відсутня. Саме це стало основою для класифікації трубок з парообігрівом.

Продукція компанії Thermon розділена на 2 великі групи:

 1. Обтяжені (SP і MP). Трубка з металу безпосередньо контактує з теплосупутниками. При цьому всі елементи виробу з'єднані теплосупутниками, що забезпечує рівномірний розподіл тепла. Допустимі робочі температури: 5-205 ºC.
 2. Полегшені (SI і MI). Теплосупутник і робоча трубка розділені прошарком ізоляції. Це дозволяє домагатися меншого нагріву при зниженій, але прогнозованій вихідній потужності. В результаті поява гарячих точок виключена, ділянки з перегрівом також відсутні. Повні робочі температури: 5-120 ºC.

При замовленні трубки TubeTrace слід враховувати багато моментів, включаючи сферу використання, особливості місця установки, максимальний нагрів і інші моменти. Зробити правильний вибір допоможуть наші менеджери.

Сфера експлуатації

Область застосування обладнання досить широка. Так, всі трубки з парообігрівом можна використовувати для захисту від замерзання і підтримання заданих показників в металевих і неметалевих поверхнях. Тому оснащення експлуатують в таких сферах:

 • мережі для аналізу газів
 • імпульсні лінії, що з'єднують робочу трубу або резервуар з датчиком надлишкового тиску
 • мережі для оцінки викидів
 • технологічні та емісійні аналізатори.

Корисно знати: кращим теплоносієм для таких трубок є гаряча рідина або газоподібні речовини. Це робить експлуатацію обладнання більш ефективною.

Переваги в деталях

Якісні імпульсні трубки – трубки TubeTrace від Thermon – виробляються відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001. Вони виділяються надійністю, безпекою і стійкістю до зносу. Також варто виділити такі переваги виробів:

 • 2 в 1 – трубки захищають від замерзання та підтримують потрібну температуру
 • проста установка – ніяких зайвих клопотів з організацією ізоляції
 • підвищена надійність – вся система злагоджено працює
 • відсутність конденсату – КВП функціонують справно
 • доступна вартість – економте разом з нами.

У нашій компанії легко замовити оригінальні імпульсні трубки Thermon. Менеджери допоможуть підібрати оптимальні рішення, з урахуванням специфіки діяльності Вашої організації. Ви отримуєте бажаний результат.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: