Трубки з парообігрівом TubeTrace

Парообігрів – це сучасний зручний спосіб стабілізації температури в апаратурі, на лініях пробовідбору і лінійних комунікаціях, наприклад, трубопроводах. Саме завдяки підтримці однакової температури на всій довжині трубопроводу цей вид обігріву став настільки відомим і популярним. Нафтопродукти, рідини і гази, що транспортуються по трубопроводах, зазвичай потребують стабільної температури по всій довжині труб, інакше рівень їх густоти впаде, і товар навіть може частково зіпсується. Завдяки високій температурі пари саме парові трубки гарантують якісний і глибокий прогрів. А завдяки зручній конструкції їх можна обмотати навколо труб або ємностей для підтримки однакового рівня тепла без гарячих і холодних зон.

Трубки TubeTrace відомі як одні з кращих парових систем в сфері парового обігріву. Трубки збережуть об'єкти виробництва від намерзання льоду і захистять від впливу екстремальних температур навколишнього середовища.

Трубки з парообігрівом TubeTrace SP / MP і SI / MI

SI/MI. Трубки парообігріву «полегшеного» типу виготовлені з металу, основний матеріал при цьому ізольований від зіткнення з нагрівальною поверхнею. Трубка вистелена скловолокном з відображаючим теплошаром. Тепло постійно проходить по всій довжині пучка, що забезпечує стабільну і безперебійну роботу і робітників, і нагрівальних елементів. Таким чином, паросупутнік характеризується передбачуваною потужністю і стабільністю температур по всій довжині – без перегріву окремих ділянок.

Полегшені імпульсні трубки здатні прогрівати поверхню і сам об'єкт на рівні температур від 5 до 120 градусів за Цельсієм. Систему цього типу використовують в трубопроводах (з металу або інших матеріалів). Трубка парообігріву також може застосовуватися при роботі з аналізаторами (технологічними, емісії), лініями, що йдуть до датчиків. Як відомо, для обігріву таких об'єктів користуються рідинами або газом.

Конструкція трубки вигідна тим, що довгі бухти істотно зменшують масштаби відходів. Готові трубки зарекомендували себе як стабільний і якісний засіб обігріву.

SP / MP. Трубки «більш важкого» типу також захистять поверхні трубопроводів та іншої лінійної апаратури від холоду, льоду і обмерзання. Вони відрізняються від попереднього типу тим, що можуть бути використані на лініях газового аналізу (в тому числі викидів) і на імпульсних лініях, які проводять до датчиків. Трубки цього виду відрізняються і конструкцією: в них робоча поверхня контактує з металевою. Також робітники і паросупутникові деталі трубки скріплені кабелями, тому система в цілому міцніша і надійніша – вона стабільно проводить температуру від точки А в точку Б, адже трубки не змістяться і не відокремляться всередині системи. Робоча температура трубки парообігріва – від 5 до 205 градусів.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: