Приладдя для попередньоізольованих імпульсних трубок

Каталог товарів
 • FAK-4S Комплекти, що забезпечують водонепроникне ущільнення на трубках TubeTrace при підключенні до них датчика в польових умовах.

 • Комплекти для установки керуючих датчиків в польових умовах FAK-4T сертифікованого розробника Thermon забезпечують водонепроникне ущільнення на трубах, під час підключення до них термостата, безпосередньо на місці. Завдяки високій якості комплекти надійно захищають датчики термопари, температурного зонда термостата.

  Керуючі датчики для промислового обігріву підходять для пучків з зовнішнім діаметром від 7/8 дюйма до 1/2 дюйма. Комплект доступний для замовлення на Україні включає в себе – оболонку, яка стійка до ультрафіолетового випромінювання, скловолокнисту ізоляцію, теплозахисну стрічку, кріплення з нержавіючого металу, фітинги, спеціальний ущільнювач. Купити комплект для установки керуючих датчиків в польових умовах FAK-4T можна купити за привабливою ціною з доставкою в Київ.

 • Сертифікований розробник комплектів високотемпературної закладення – компанія Thermon виробляє обладнання високої якості. Продукція відома далеко за межами США, в Європі, в тому числі в Києві і на території України.

  Для монтажу промислового електрообігріву необхідні комплекти високотемпературної кінцевої зачепили марки FAK-SSHT. Їх універсальність дозволяє виробляти монтаж при екстремально низьких температурах до мінус 60 градусів за Цельсієм. Замовити обладнання можна з різними характеристиками, в тому числі для вибухонебезпечних зон, декількох категорій. А також звичайних умов, які не належать до будь-яких категорій.

  У нашому магазині можна купити за привабливою ціною комплекти високотемпературної кінцевої закладення FAK-SSHT. Наші співробітники завжди раді надати допомогу покупцям.

 • Комплекти для кінцевої закладення, ущільнення Thermon FAK-10 призначені забезпечити водонепроникне ущільнення кінцевий закладення труб. Комплекти від сертифікованого розробника мають високу якість і доступні до замовлення в Києві. Для виконання робіт не будуть потрібні спеціальні сушарки. Інтервал робочих температур вироби починається від мінус 40 до плюс 204 градусів за Цельсієм. До складу комплекту входять такі вироби – стрічка самовулканізірующаяся, зроблена із силіконового каучуку, ущільнювач.

  Комплекти для кінцевої закладення в промисловому обігріві дозволяють загерметизувати приблизно шість кінцевих заправлень. Призначений для закладення труб TubeTrace або ThermoTube. Купити комплекти можна в Києві та інших містах України за прийнятними цінами.

 • Сертифікований розробник Thermon пропонує комплекти для кінцевої закладення або ущільнення FAK-Sea. Вони розроблені спеціально для створення водонепроникної кінцевої закладення на кінці трубок. Виконує водонепроникне ущільнення зверху кінцевий закладення труб. Щоб провести монтаж не знадобляться спеціальні сушарки, інші спеціальні інструменти. Робочі температури вироби, яке можна замовити з доставкою в Київ і по всій Україні, знаходяться в інтервалі від мінус 40 до плюс 400 градусів за Цельсієм.

  У комплект для кінцевий закладення або ущільнення FAK-7 для промислового електрообігріву входить – стрічка самовулканізірующаяся із силіконового каучуку, ущільнювач. Даного комплекту вистачить для шести кінцевих заправлень (розрахунок приблизний, може відрізнятися). Купити дані комплекти можна на Україні за привабливими цінами.

 • Комплекти для виконання лінійного зрощування Thermon SCTK можуть використовуватися з будь-якими нагрівальними кабелями паралельного опору і сполучними коробками.

  Термон є сертифікованим розробником обладнання для промислового обігріву. А також лідером продажів в Києві і на території всієї України.

  Комплект для лінійного зрощування можна використовувати в потенційно небезпечних зонах, а також зона, що не мають класифікації. Висока якість матеріалів дозволяє монтувати обладнання при екстремально низьких температурах до мінус 60 градусів за Цельсієм.

  Захист неметаллического корпусу має міжнародну сертифікацію IP66. Робоча температура навколишнього середовища може варіюватися від мінус 60 до плюс 55 градусів за Цельсієм.

  Замовити і купити обладнання за привабливою ціною можна на нашому сайті, а також є можливість замовити доставку в Київ і міста України.

 • Компанія Thermon це сертифікований розробник комплектів, обладнання для промислового електрообігріву. Комплекти підключення харчування і кінцевої закладення PETK застосовують для підключення до мережі і кінцевий закладення.

  Клеми виготовлені з нікельованої міді високої якості, що дозволяє уникати корозії і забезпечувати безперебійне живлення на всі протяжності електричного кола. У комплект підключення харчування, який доступний для замовлення входить – герметик, сполучна гільза, кінцева закладення, що попереджає табличка, кожух жовто-зеленого кольору, інструкція по монтажу комплекту. Установка може бути проведена в екстремально низьких температурах доходять до мінус 60 градусів за Цельсієм.

  Наш магазин представляє обладнання для забезпечення промислового електрообігріву. Замовити і купити яке можна в Києві та інших містах України.

(ru)

Принадлежности для предизолированных импульсных трубок

Предизолированные трубки используются во многих отраслях промышленности. Главными их задачами является:

 • Предотвращение замерзания объектов обогрева.
 • Защита от образования конденсата, скопление которого может привести к различным неполадкам в работе оборудования.
 • Уменьшение вязкости продуктов, которые используются в производственном процессе.
 • Защита персонала.

Для того, чтобы создать качественную и эффективную систему обогрева вне зависимости от отрасли и условий работы, необходимо выбирать не только надежное оборудование и трубки, но и обращать внимание на моменты соединений.

Компания Термон имеет огромный опыт в проектировании и продаже оборудования, предизолированных трубок, а также аксессуаров и принадлежностей для них. В комплексе они дают возможность создать эффективную и надежную систему обогрева для любой отрасли промышленности, в том числе для опасных условий работы.

В каталоге товаров, который представлен на официальном сайте компании в Украине, представлен большой ассортимент:

 • Комплекты для того, чтобы создавать конечную заделку при использовании в условиях высокой температуры FAK-SSHT.
 • Комплекты, которые используются для линейного сращивания трубок типа SCTK.
 • Приспособления для создания конечной заделки или уплотнения соединения типа FAK-10 (используются с трубками TubeTrace).
 • Приспособления для создания конечной заделки или уплотнения соединения типа FAK-7 Sea.
 • Комплекты для возможности установки датчиков управления FAK-4S.
 • Комплекты FAK-4T.
 • Приспособления для конченой заделки или подключения питания PETK.

Каждый из них имеет свои характеристики и предназначение. Актуальность использования этих принадлежностей обусловлено тем, что все приборы должны функционировать бесперебойно и надежно. Это дает возможность своевременно отслеживать различные процессы – утечки, опасные процессы, реакции, из-за которых может возникнуть непредвиденная ситуация в технологическом процессе.

Почему стоит выбрать Термон?

Производитель является лидеров в сфере производства систем обогрева. Предизолированные трубки и принадлежности используются в таких отраслях промышленности:

 • нефтегазодобывающей;
 • фармацевтической;
 • производстве цемента;
 • нефтепереработке;
 • пищевой;
 • энергетической;
 • химической;
 • бумажной и других.

Компания Термон предлагает лучшие современные решения, которые отличаются эффективностью и экономностью. С 1954 года производитель отлично зарекомендовал себя не только в Украине, но и во многих зарубежных странах. Компания также осуществляется предоставление инженерных и проектных услуг. Благодаря этому Вы сможете получить систему, которая будет разработана с учетом всех особенностей среды и технологического процесса.

В случае возникновения вопросов, Вы можете обратиться за консультацией к специалистам компании по номеру телефона, указанному на сайте, либо воспользовавшись опцией «Обратный звонок».

X

  Зворотний дзвінок

  Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань  [recaptcha]

  Наша адреса: