Ізоляція резервуарів і обігрів бункерів

Забезпечення постійної температури сировини і матеріалів в резервуарах – основне завдання для промислової енергетики. Зниження температури повітря може викликати поломку обладнання і привести до аварійних ситуацій. Налипання вмісту бункера на стінках, утворення конденсату і змерзання сировини викликає збільшення витрат на обслуговування і ремонт обладнання. Підвищена вологість всередині резервуара призводить до корозії стінок і знижує термін служби установок.

У яких областях доцільно застосування систем промислового обігріву бункерів і резервуарів?

1. Металургія.

2. Коксохімічне виробництво.

3. Хімічна промисловість.

4. Будівельна галузь (цемент).

У перерахованих вище промислових сферах економічно виправдане використання нагрівальних контурів. Просте обладнання через ремонт призведе до величезних фінансових витрат.

Де застосовується модуль обігріву бункерів?

В першу чергу він необхідний для:

  • бункерів дозування шихти і дроблення вапняку;

  • складування феросплавів;

  • бункерів для завантаження вагонів сипучими продуктами;

  • технологічного обладнання – ресиверів і віброживильників.

Конструктивні елементи для обігріву бункерів і резервуарів

Наша компанія пропонує широкий спектр комплектуючих для систем обігріву, що дозволяють запобігти змерзанню продуктів в промислових бункерах:

  • Система панельної ізоляції резервуарів ThermaSeam. Крім поліпшення теплових характеристик, панель дає змогу подовжити термін експлуатації обладнання. Монтаж нагрівальних елементів проводиться по всіх бічних стінках і даху резервуара, виступаючі частини щільно підганяються під панелі. Присутність в конструкції алюмінієвої оболонки значно підвищує корозійні характеристики обладнання.

  • Панель обігріву RT (F) FlexiPanelTM. Гнучка пластина високої продуктивності, спеціально для резервуарів з металу. Теплова потужність (вихідна) 3100 Вт / кв.м. розподіляється по всій площі пластини. Гнучка конструкція дозволяє виконати швидку і якісну установку за допомогою спеціальних монтажних пристосувань. У нагрівальної панелі використовується паралельне з'єднання ланцюгів з високою термостійкістю. Таке поєднання елементів гарантує тривалу роботу на відміну від схем послідовного з'єднання. Металева оболонка гарантує надійну механічну захист, а додатковий шар силіконової гуми забезпечує захист від вологи.

  • Модуль НТ для обігріву. Панель, призначена для використання в умовах підвищеної вібрації. Теплова потужність 4650 Вт гарантує ефективне підтримання температури по всій поверхні приєднання. Конструкція з паралельно з'єднаних елементів запобігає перегорання пристрою. Модуль обігріву бункера складається з металевого корпусу товщиною 0,9 мм, який збільшує міцність пластини і підвищує її вібраційний захист. Разом з модулем надається монтажний комплект, який дозволить виконати швидку установку.

Система обігріву THERMON – це якість, довгий термін експлуатації, а також виняткова надійність. Наша компанія завжди готова надати послуги з установки сучасної системи електрообігріву для резервуарів. Або ж ви можете придбати у нас необхідні комплектуючі, які прослужать вам довгий час.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: