Кабелі нагріву знайшли широке застосування у всіх галузях промисловості. Велика розмаїтість конструктивних характеристик дозволяє використовувати нагрівальні контури при будь-яких технологічних умовах. Кабелі послідовного опору застосовуються для обігріву трубопроводів. Основне призначення такого провідника – підтримка постійної потужності по всій протяжності без зниження напруги джерела мережі. Їх умовно можна розділити на 2 категорії:

 • гнучкі кабелі з полімерною оболонкою для систем промислового обігріву підвищеної довжини;

 • провідники з мінеральною ізоляцією і металевою оболонкою для використання в умовах підвищених температур і хімічно агресивних середовищ.

Основні різновиди кабелів, їх конструкційні особливості і характеристики

Компанія THERMON виробляє і реалізує нагрівальні кабелі послідовного опору постійної потужності 3-х основних видів TESH, MIQ, TEK.

TESH. Рекомендується використовувати кабель тоді, коли протяжність ланцюга нагріву більше зазначених показників. Складається з наступних елементів:

 • жила нагрівальна – підтримує постійну потужність проводу по всій довжині;

 • ізоляція з фторполімерів (діелектрична) – захист від пробою напруги;

 • склокерамічна стрічка – дає додатковий захист від механічних чинників;

 • нікельоване оплетення з міді – зводить «нанівець» дію електромеханічних перешкод і використовується для заземлення;

 • фторполімерне зовнішнє покриття – додає гнучкості і стійкості при впливі хімічних реагентів.

Основні характеристики:

 • Максимальна потужність – 25 Вт;

 • Температура впливу (max.) – 260 С °;

 • Температурний режим монтажу (min.) – -60 С °;

 • Напруга мережі – 750 В.

Завдяки надійній конструкції, кабелі TESH допускаються до використання у вибухонебезпечних зонах без установки спеціальних термостатів. Для швидкої та якісної прокладки потрібно використовувати системні приналежності. Однією з вимог при прокладанні є оснащення обладнання захистом від замикання на землю.

MIQ. Кабель послідовного опору високої продуктивності з мінеральною ізоляцією. Використовується при температурних умовах, коли неможливо застосувати дроти з термопластичною оболонкою. Ізоляція складається зі сплаву з підвищеним вмістом нікелю і хрому, який підходить не тільки для областей з високою температурою, але й для активних хімічних середовищ (кислотної, хлоридної, лужної).

Основні параметри:

Напруга мережі – 300 В і 600 В (залежить від довжини ланцюга і особливостей проектування);

Температура підтримки – 500 С °;

Мінімальна температура установки – -60 С °.

Конструкція:

 • Мідна жила.
 • Ізоляція з оксиду магнію.
 • Безшовна обплетення зі сплаву нікелю і хрому.

TEK. Використовується для нагрівальних контурів великої відстані. Підключення до кола виконується з одного боку, забезпечуючи постійну потужність на всій протяжності контуру.

Номінальні параметри:

Напруга мережі – 750 В;

Температура підтримки – 101 С °;

Мінімальна температура укладання – -60 С °.

При виготовленні кабеля, компанія ТЕРМОН забезпечує температурний клас, заданий проектом. Тому система обігріву може використовуватися в небезпечних зонах без спеціальної обмежувальної апаратури.

Наші фахівці готові допомогти вам у виборі необхідного типу кабеля, виконають розрахунки для встановлення автоматичних вимикачів і проконсультують щодо необхідності використання системних пристроїв. Ваші проекти будуть виконані з максимальною ефективністю, а якість продукції гарантує довговічність.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: