Що таке кабель граничної потужності і для чого він потрібен? Які його переваги і характеристики? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в представленій статті.

Нагрівальний кабель граничної потужності – це провідник, головною функцією якого є підтримка певного температурного режиму робочих технологічних процесів, а також запобігання промерзанню там, де необхідна дія високих температур. Як наслідок цього, споживана потужність безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища: чим вона нижча – тим вища потужність, яка споживається.

Кабель граничної потужності НРТ – конструкційні особливості

Як уже було сказано, такі кабелі потрібні для запобігання замерзання і підтримання стабільного високого температурного режиму технологічних процесів. Незамінні в середовищі, пов'язаному з пропарюванням. Якщо говорити докладніше, котушковий легований резистор, присутній в елементі нагрівання, дає постійну віддачу тепла. Кабель можна монтувати внахлест, оскільки його потужність на виході при зростанні температури виробу, що обігрівається, зменшується за рахунок позитивного теплового коефіцієнта. Високу міцність кабелю дає поєднання пристрою нагрівального елемента, текстильної основи і підкладки. Нагрівальний елемент – це нікельована жила з міді і нитка з композитного сплаву в надійному оплетенні зі скловолокна. Далі йде ізоляційний елемент, мідне оплетення і оболонка з фотополімеру.

Головні переваги та особливості:

 • Кабель граничної потужності є досить економним, оскільки найбільш оптимально перетворює електроенергію в тепло.
 • Стійкий до займання, ультрафіолету і горіння.
 • Розділений на зони, кожна з яких в повному обсязі переробляє електричну енергію в теплову.
 • Під час монтажу можливе підрізування за місцем, що спрощує укладання.

Використання і монтаж:

 • використовується в промисловості, для обігріву різноманітного обладнання;
 • для запобігання замерзання і підтримання необхідної температури в трубопроводах і резервуарах;
 • багатошаровий кабель граничної потужності можна використовувати як у звичайних зонах, так і в місцях з підвищеною ймовірністю вибухів, наприклад на виробництвах, де є вибухонебезпечні ділянки.

Такі кабельні системи для обігріву економні, автоматизовані, а їх монтаж відбувається швидко і просто.

Технічні характеристики і властивості:

 • оптимальна напруга – 230 В;
 • частота коливань змінного струму – 50 Гц;
 • мінімальний допустимий температурний режим укладання – -60 ° С;
 • максимальна температура підтримки – 215 ° С;
 • радіус вигину (-15 ° C – 10 мм, -60 ° C – 32 мм).

Якщо вам потрібно запобігти замерзанню певного об'єкта або ж підтримувати фіксовану температуру будь-якого техпроцесу, то кабель граничної потужності НРТ – це саме те, що вам потрібно. Купити його ви без проблем зможете на нашому сайті. Зробивши у нас замовлення, вам не доведеться турбуватися про якість, наша компанія офіційний і єдиний представник компанії Thermon (США) в Україні. Ми реалізуємо тільки високоякісну продукцію за доступними цінами.

.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: