Потрібен надійний саморегулюючий кабель? Чи не можете визначитися і вибрати? Тоді викладена нижче інформація допоможе вам у цьому.

Саморегулюючий нагрівальний кабель – це особливий вид провідника, завдання якого – змінити кількість віддається тепла в залежності від температури обігрівається об'єкта, а також автоматично змінити кількість споживаної потужності. Відповідно, основним його властивістю є адаптація до теплових умов заданого обладнання та підтримання сталого теплового режиму.

Саморегулюючий гріючий кабель – склад і принцип дії

Основою саморегульованого кабелю, що гріє є провідна матриця з вуглецевого полімеру, яка змінює характеристики в залежності від навколишньої температури. При зниженні температури на одному з обігріваються ділянок, зростає подача струму при постійній напрузі. Наслідком цього є підвищення теплової потужності. При збільшенні температури середовища, протікає струм і споживана потужність знижуються. Зверху матриці знаходиться термопластичная оболонка, що оберігає саморегулюючий кабель від попадання всередину вологи і забезпечує захист від механічних впливів. Наступний шар – металева оплетка, що виконує функцію захисту від перешкод, заземлення та додатково захищає від зовнішніх пошкоджень.

Переваги та відмінні риси:
 • Саморегулюючий кабель для обігріву труб, в порівнянні з резистивним, є більш економічним, адже для його експлуатації допускається відсутність системи управління, температурних датчиків і терморегуляторів. Такий вид провідника автоматично змінює свою теплову потужність, тому його робота можлива без додаткового обладнання – безпосередньо від мережі. Внаслідок цього, розширюється зона його застосування.
 • Змінює тепловіддачу відповідно до температури труби, що дає можливість економити на електроенергії.
  Чи не боїться переутепленія і не перегорає від перегріву, тому вважається універсальним в застосуванні.
 • Простота монтажу, підключення мережі живлення з одного боку і можливість установки на трубопровід за допомогою спеціальних муфт.
Область застосування і прокладка:
 • промислові системи захисту від замерзання в трубах, резервуарах, ємностях з встановленими температурними параметрами;
 • системи по захисту від обмерзання дахів та водостічних систем, запобігання появі бурульок, зледеніння стоків;
 • у випадках неглибокої прокладки систем водопостачання, може використовуватися як кабель для обігріву трубопроводів.
Технічні характеристики і властивості:
 • допустима напруга – 220-240 В;
 • частота коливань змінного струму – 50 Гц;
 • мінімальна температура монтажу – -60 ° С;
 • максимальна температура підтримки – 65 ° С – 150 ° С;
 • мінімальний радіус вигину (при -15 ° C – 10 мм, при -60 ° C – 32 мм).

Використання нагрівального кабелю дозволить вам значно знизити витрати на електроенергію при обслуговуванні трубопроводів, а також зменшити експлуатаційні витрати для об'єктів, яким необхідний встановлений температурний режим. Саморегулюючий нагрівальний кабель купити на території України можна на нашому сайті промислового обігріву. Робіть у нас замовлення, і ви отримаєте якісний товар за вигідною ціною.

Каталог товарів

Electric Heat Tracing Installation - Thermon Manufacturing Co.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань



Наш адрес: