Засоби управління і контролю в промисловому обігріві

Обігрів об’єктів в тій чи іншій виробничій сфері – це дуже важливий фактор для правильного і безперебійного функціонування всіх процесів. Найбільш популярний в наш час електрообігрів, оскільки він має безліч переваг в порівнянні з іншими видами. Він забезпечується за допомогою нагрівальних кабелів і спеціальних елементів контролю і управління.

Система обігріву THERMON і її компоненти

Нагрівальний кабель ТЕРМОН – універсальний інструмент для підтримки постійних температурних характеристик об’єкта. Система обігріву, виконана з використанням кабелю нагріву, характеризується простотою в монтажі і контролі над температурою. Але іноді виникає необхідність у використанні більш складної структури моніторингу.

Система контролю і управління доступом дозволить автоматично відключати живлення ланцюга при перевищенні температури, включати ланцюг обігріву при зниженні температури, а також виконувати моніторинг декількох ланцюгів одночасно. Приналежності систем промислового обігріву – це:

1. Термостати. Використовуються для контролю над температурою навколишнього середовища, а також – об’єкта (стінки резервуарів, трубопроводів). Якщо система електрообігріву складається з одного нагрівального контуру, термостат виконує функції замикача (включає-відключає її). При наявності декількох контурів обігріву може виконувати роль перемикача між контурами. Для зручності установки термостат містить спеціальний монтажний пристрій. Конструкція передбачає введення та підключення двох нагрівальних кабелів. Залежно від температури впливу на чутливий елемент і діапазонів регулювання температури, може виконуватися в декількох конструктивних варіантах. Допускається використання термостатів в безпечних і небезпечних (віднесених до вибухо- і пожежобезпечних категорій) зонах.

2. Електронні модулі управління і моніторингу. Це системи управління електрообігрівом, які здійснюють захист від замерзання і підтримання постійної температури декількох об’єктів. Мікропроцесорні комплекси в системах управління дозволяють ефективно виконувати завдання з контролю стану навколишнього середовища і самого об’єкта, зчитуючи дані підключених до електронного модуля термостатів. За допомогою рідкокристалічного дисплея можливо виконати програмування для декількох ділянок, і, в залежності від показань приладів, вмикати та вимикати ланцюг обігріву або регулювати потужність харчування для кожного ланцюга окремо. Підключення електронного модуля дозволяє виконувати контроль за характеристиками об’єктів не перебуваючи в безпосередній близькості від них. Функції програмування дозволять підтримувати температуру без постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Продукція нашої компанії є передовою на ринку систем обігріву. Робіть у нас замовлення, якщо хочете придбати надійні компоненти для систем промислового електрообігріву. Поєднання високої якості елементів і прийнятною вартістю дозволить вам розширити сферу діяльності, поліпшити якість контролю заданих процесів і в автоматичному режимі виконувати поставлені завдання з підтримання температурних режимів.

Каталог товарів

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаш адрес: