Занурювані нагрівачі

Каталог товарів
 • Компанія Thermon є сертифікованим розробником даних занурюються систем, що прикріплюються до поверхні і призначених для нагріву рідин. Замовити і купити їх можна за прийнятною ціною, в місті Київ, Україна.

  Система має високу якість і має наступні характеристики:

  • Робоча напруга нагрівачів складає 208-660в
  • Потужність нагрівачів з одним елементом має діапазон 3-7,5 кВт, а для трьох елементів 9-22,5 кВт
  • Матеріал, з якого може бути виготовлена ​​оболонка, буває різним: мідь, нікель і інші металеві матеріали. Муфта виготовляється з тефлону або кварцу
   Є сертифікат CSA

  Дані занурюються нагрівачі застосовуються в промисловому електрообігрівання, завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, вдало спроектованої конструкції і якісному виконанню всіх деталей і елементів.

 • Призначені для систем обігріву води, нафти, газу і слабоагресивних рідин.

  • Нагрівачі виконані в стандартному діапазоні розмірів від 2,5 “до 14” (розміри фланців відповідно до вимог ANSI).
  • Довжина занурення становить до 135 “. Вироби можуть бути виконані за індивідуальним замовленням з необхідною замовнику довжиною і діаметром до 50”.
  • Діапазон напруги становить від 208 до 660 В.
  • Вашому пристрої можуть бути корпусом зі ступенем захисту NEMA 4 для застосування на відкритому повітрі, вибухобезпечним клемним корпусом для застосування в небезпечних зонах і (або) вогнестійким клемним корпусом.
  • Пристрої дозволено використовувати з маркуванням U, U2, S, H або NPT в залежності від класифікації кодів ASME (розділ VIII або III).
  • Сертифіковане EAC.
 • Пристрої призначені для резервуарного промислового електрообігріву газу, нафти, води та інших слабоагресивних рідин. Комплектація стандартного пристрою містить гумові пробки, діаметр яких становить 1-2.5 дюйма. Для виготовлення нагрівальних елементів використовується нікельована сталь, мідь і інші металеві матеріали. До додаткового оснащення пристрою відноситься термостат.

  Напруга в нагрівачах, створених сертифікованим розробником Thermon, може мати індивідуальні показники, відповідні вимогам виробництва. Пробки і оболонка пристрою виготовлена ​​з використанням особливих матеріалів. Клемні універсальні корпусу конструкції мають високу якість, вони відрізняються влагоустойчивостью і вибухобезпечністю. Щоб купити обладнання в Україні та Києві за гідною ціною, досить замовити його по вказаному телефону.

 • Обігрівач Thermon серії MX забезпечують рівномірний розподіл тепла при промисловому обігріві ємностей з особливо в’язкими рідинами, такими як меляса, асфальт, нафту, віск, клей, фарба. Устаткування високої якості не викликає коксування або випалювання сировини. Діапазон напруги дорівнює 208-660В. Агрегат можна купити в Києві з будь-яким з двох видів корпусу: вибухобезпечний клемний для застосування на небезпечних ділянках, і оснащений захистом NEMA4, який рекомендується для відкритого повітря.

  У стандартних нагревателях сертифікованого розробника встановлені надміцні елементи, оснащені клемними вологостійкими корпусами. До додаткових функцій відносяться індивідуальне напруга або потужність, збірне управління, вбудовані термостати, вибухобезпечні корпусу. Замовити продукцію за ціною виробника з доставкою по Україні можна по телефону або відправивши повідомлення на електронну пошту.

(ru)

Погружаемые нагреватели

Погружаемые нагреватели от ТМ Caloritech, входящей в состав компании Thermon, -это надежные электрические нагревательные элементы, способные контролировать и поддерживать температуру жидкостей, находящихся в емкости под давлением.

При создании агрегатов, производитель использует передовые технологии и решения, что позволяет использовать нагреватели в разной среде.

Разновидности оборудования

В интернет-магазине Thermon представлены следующие типы электрических погружных нагревателей:

 • ввинчивающиеся;
 • вставляемые в трубы;
 • фланцевые;
 • прикрепляемые к краю поверхности;

Рассмотрим особенности каждого устройства подробно.

Ввинчивающиеся нагреватели

Оборудование используется для нагрева нефтепродуктов, газа, воды, среды средней агрессивности. Рабочий элемент изготавливается из разных материалов: никелированной стали, меди, сплава никель–железо–хром–молибден–медь–титан. Максимальное напряжение агрегатов 660В. Размер ввинчивающейся пробки составляет от 2,5 до 14 дюйма. В зависимости от условий эксплуатации, доступны модели с термостатом или без него, с влагоустойчивыми, взрывобезопасными, для стандартных условий клеммами.

Нагреватели, вставляемые в трубы

Оборудование предназначено для равномерного прогрева жидкостей высокой вязкости, например, битума, краски, клея, воска, нефти и т.п. Не обжигает жидкости, не позволяет им коксоваться.

В зависимости от сферы использования, устройство может оснащаться взрывобезопасным, влагозащищенным корпусом. Для покупателей доступны модели, напряжением от 208 до 660В.

В качестве дополнительных опций доступны:

 • встроенный термостат;
 • изготовление под индивидуальные значения мощности и напряжения;
 • сборные системы управления.

Фланцевые

Используется для подогрева нефти, газа других жидкостей, размер фланцев составляет от 2,5 до 14 дюйма. Расстояние погружения – 135 дюйма. По желанию клиента, возможно изготовление моделей, с индивидуальными размерами фланцев и глубиной погружения.

Фланцевые агрегаты применяются в стандартных условиях, при необходимости, их изготавливаются во влагозащищенном или взрывобезопасном корпусе.

Прикрепляемые к краю поверхности

Оборудование производится с одним (мощность составляет от 3 до 7,5 кВт) и двумя (мощность имеет значение от 9 до 22,5 кВт) нагревательными элементами. Предназначены для нагрева любых жидкостей. Доступны модели с напряжением от 208 до 660В. Поверхность рабочего элемента изготавливается из разных материалов:

 • никелированной стали;
 • меди;
 • сплава: никель–железо–хром–молибден–медь–титан.

Погружаемые нагреватели используются в резервуарах для хранения воды, для предотвращения замерзания, в топливных и масляных баках, цистернах с дизельным топливом, различных сосудах и др. Они отличаются универсальностью, эффективностью, полностью готовы к установке и эксплуатации в различных промышленных условиях.

Продажа погружаемых нагревателей по доступной цене производится в нашем интернет-магазине. Тут можно ознакомиться с описанием нагревателей, оформить доставку в Киев и каждый город Украины.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: