Датчик температури PTD-100

Датчик температури PTD-100

0,0 rating

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Резистивний датчик температури Thermon PTD-100 розроблений для підвищення точності вимірювань між датчиками керуючого входу і контролерами. Сертифікований розробник Термон займається виробництвом високотехнологічного обладнання для промислового електрообігріву. Резистивні датчики дозволяють уникнути необхідності в використанні бар’єрів між датчиками і контролерами в установках, де датчик розташований у вибухонебезпечній зоні, а контролер в безпечній зоні.

Висока якість зовнішньої оболонки з нержавіючої сталі марки 316L з заземленим екраном запобігає дії електромагнітного випромінювання, це забезпечує точність вимірювань. Довжина датчика становить один метр, довжина вивідних проводів становить 150 мм. Інтервал температури на кінці датчика може становити від мінус 200 до плюс 500 градусів за Цельсієм. Максимальна температура сальника дорівнює 100 градусам.

Замовити датчик можна на нашому сайті в Києві і інших містах України. Купити усі товари можна за привабливими цінами.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: