Електронний термостат TermInaTor ECM Ambient

Електронний термостат TermInaTor ECM Ambient

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Термостат, сертифікованого розробника Thermon, регулює ланцюг опалення, орієнтуючись на температуру навколишнього середовища. Забезпечує захист від замерзання трубопроводу і його вмісту. Його можна застосовувати для управління електричним контуром або контактором, який управляє декількома контурами в промисловому електрообігрівання.

Міцний неметаллический корпус високої якості захищає контакти від вологи і пилу. Має міжнародний клас захисту IP66. Всі відкриті частини термостата, за винятком корпусу виконані з нержавіючої сталі. Також має сертифікат і дозвіл для роботи в звичайних зонах і вибухонебезпечних областях другої і третьої категорії.

Номінальна напруга 120 / 250В, робочий інтервал температури від плюс 50, до мінус 50 градусів за Цельсієм. Електричне підключення відбувається за коштами клемної коробки. Датчик зроблений з хромованої латуні.

У нашому магазині можна замовити і купити обладнання з доставкою в Київ та інші міста України за недорогими цінами.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: