Електронний термостат TermInaTor ECM

Електронний термостат TermInaTor ECM

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Термостат Thermon Terminator ECM регулює по температурі обігрів ланцюгів, не дозволяє замерзати трубопроводу і його вмісту. Дане обладнання від сертифікованого розробника використовують для управління нагрівальної ланцюгом, або як регулятор контактора, який переключається між декількома нагрівальними ланцюгами.

Корпус термостата неметаллический, завдяки високій якості добре захищає модуль управління від пилу і вологи, що важливо в промисловому електрообігрівання. Ступінь захисту, відповідно до міжнародної класифікації IP66. Модуль оснащений поворотними перемикачами, які дозволяють коригувати температуру. Може бути використаний, як в звичайних зонах, так і в небезпечних.

Робоча напруга 120, 240В змінного струму. Діапазон температур, при яких можлива робота від мінус 60 градусів до плюс 55 градусів за Цельсієм. Зробити замовлення можна на нашому сайті. Ми завжди раді допомогти Вам купити за привабливою ціною якісне обладнання в Києві та на території України.


Залишити коментар

  •    

TraceNet ECM Installation Procedures

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: