Фланцеві нагрівачі серія CX

Фланцеві нагрівачі серія CX

(5 из 5)  -   11 коментар

THERMON
Купити

Фланцеві обігрівачі марки CX сертифікованого розробника Thermon призначені для системи підігріву води. Обігрівачі влаштовані таким чином – нагрівальні елементи знаходяться в мідної високоміцної оболонці, яка припаяна срібним припоєм до сталевого фланця.

Серія CXI використовується в промисловому електрообігрівання в парових котлах, а також підігрівають слобокоррозіонние рідини для промивання великих промислових ємностей. Нагрівачі високої якості, серії CXF використовують для обігрівання середовищ, де є масла, гази, слабокоррозійние рідини. Добре підходить для використання з інертними і важкими маслами. До особливостей можна віднести – індивідуальні розміри для будь-якої ємності, пристрої можуть бути оснащені термостатами з підвищеними граничними значеннями. Замовити і купити фланцеві обігрівачі за прийнятною ціною з доставкою в Київ та інші міста України.

Призначені для систем обігріву води, нафти, газу і слабоагресивних рідин.

  • Нагрівачі виконані в стандартному діапазоні розмірів від 2,5 “до 14” (розміри фланців відповідно до вимог ANSI).
  • Довжина занурення становить до 135 “. Вироби можуть бути виконані за індивідуальним замовленням з необхідною замовнику довжиною і діаметром до 50”.
  • Діапазон напруги становить від 208 до 660 В.
  • Вашому пристрої можуть бути корпусом зі ступенем захисту NEMA 4 для застосування на відкритому повітрі, вибухобезпечним клемним корпусом для застосування в небезпечних зонах і (або) вогнестійким клемним корпусом.
  • Пристрої дозволено використовувати з маркуванням U, U2, S, H або NPT в залежності від класифікації кодів ASME (розділ VIII або III).
  • Сертифіковане EAC.

Один коментар
  1. Иван 21.01.21 о 16:19 Відповіcти

    Удобно делать заказы в данном интернет-магазине. Все товары по доступным ценам и всегда есть из чего выбрать. Вот недавно получил фланцевые нагреватели. Выполнены качественно, все работает.

Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: