Комплекти для виконання лінійного зрощування SCTK

Комплекти для виконання лінійного зрощування SCTK

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Комплекти для виконання лінійного зрощування Thermon SCTK можуть використовуватися з будь-якими нагрівальними кабелями паралельного опору і сполучними коробками.

Термон є сертифікованим розробником обладнання для промислового обігріву. А також лідером продажів в Києві і на території всієї України.

Комплект для лінійного зрощування можна використовувати в потенційно небезпечних зонах, а також зона, що не мають класифікації. Висока якість матеріалів дозволяє монтувати обладнання при екстремально низьких температурах до мінус 60 градусів за Цельсієм.

Захист неметаллического корпусу має міжнародну сертифікацію IP66. Робоча температура навколишнього середовища може варіюватися від мінус 60 до плюс 55 градусів за Цельсієм.

Замовити і купити обладнання за привабливою ціною можна на нашому сайті, а також є можливість замовити доставку в Київ і міста України.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: