Циркуляційні нагрівачі – серія EX

Циркуляційні нагрівачі - серія EX

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Циркуляційні нагрівачі Thermon серії EX призначені для промислового електрообігріву рідин. Серія EX з мідною оболонкою належить до фланцевих нагрівачів. Які встановлені на зварену ємність, їх використовують для нагрівання води та інших рідин, які не викликають корозію мідних елементів.

Завдяки високій якості серія EXI може використовуватися для промивання резервуарів після хімічних рідин. Корозія циркуляційного нагрівача цієї серії не страшна. Серія EXF призначена для нагріву масел і промивних рідин, які не викликають корозію металів. Нагрівачі, доступні до замовлення, підходять для вертикальної або горизонтальної установки. Все обладнання поставляється від сертифікованого розробника. Купити товари можна за приємними цінами з доставкою в Київ та інші міста України.

Забезпечують лінійний електрообігрів в системах обігріву з примусовою циркуляцією.

  • Потужність нагрівачів складає від 0,6 до 5000 кВт. Також можуть бути виготовлені нагрівачі більш високої потужності.
  • Вироби можуть бути додатково оснащені термостатами, звареними деталями з нержавіючої сталі і вологостійкими або вибухобезпечними корпусами. Для них також можуть бути передбачені підвищені граничні значення робочих характеристик.
  • Ємності і нагрівачі зареєстровані в реєстрі CRN для використання в Канаді.
  • Пристрої дозволено використовувати з маркуванням U, U2 і N в залежності від класифікації кодів ASME (розділ VIII або III).
  • Сертифіковане EAC.

Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: