Вибухозахищені нагрівальні агрегати з примусовою подачею повітря XGB

Вибухозахищені нагрівальні агрегати з примусовою подачею повітря XGB

(0 из 5)  -   1Коментарів немає

THERMON
Купити

Вибухозахищені нагрівальні агрегати створені спеціально для промислового електрообігріву Thermon виробничих приміщень, що містять вибухонебезпечні речовини. До них відносяться нафтопереробні і цементні заводи, очисні споруди, целюлозно-паперові комбінати, компресорні станції, шахти, прибережні зони. Завдяки простоті обслуговування і унікальною гнучкості, можна купити в Києві пристрою, що відповідають індивідуальним потребам.

Висока якість ізоляції між регулятором і джерелом живлення, забезпечує пломба гофротруби, встановлена ​​сертифікованим розробником. Це дозволяє знизити вартість установки. Стандартна комплектація містить захисну сітку, вибухобезпечний мотор, нагрівальні елементи, оснащені надміцними ребристими сталевими деталями. В Україні за доступною ціною можна замовити невелике обладнання, яке споживає не більше 10 кВт або великогабаритне пристрій на 35 кВт.


Залишити коментар

  •    

X

Оформити заявку

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджерВашу заявку успішно відправлено!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами.

З відправкою вашої заявки виникли проблеми! Спробуйте ще раз через деякий час.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: