Галузі

КОМПАНІЯ ТЕРМОН – ЄДИНА КОМПАНІЯ НА РИНКУ ВИРОБНИКІВ СИСТЕМ ОБІГРІВУ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА РОЗРОБЦІ І ВИРОБНИЦТВІ СИСТЕМ ОБІГРІВУ.

Системне приладдя промислового обігріву

В процесі установки нагрівальних кабелів і систем управління електрообігрівом виникає необхідність у використанні спеціальних монтажних пристосувань. Такі пристрої дозволяють швидко і ефективно виконати комплексну збірку елементів нагріву, а також стежити за справністю електричного кола управління. Використання кріпильних наборів допускається не тільки в безпечних зонах, а й ділянках з підвищеною небезпекою 1-й і 2-ї категорій.

Елементи монтажних систем

Якщо говорити докладніше про елементи монтажних систем, то можна виділити наступні:

  1. Terminator ZE, ZP – комплект для лінійного підключення до джерела живлення. Також використовується як засіб для зрощування і кінцевого закладення кабелів. Розташування клемної коробки в передній частині пристрою набагато спрощує збірку і проведення планових технічних оглядів. Terminator ZE, ZP розрахований на струми силою від 22А до 46А, а спеціальні монтажні пристосування роблять підключення швидким і надійним, незалежно від місця кріплення – стіна або трубопровід.
  2. Terminator ZL – монтажний пристрій, призначений не тільки для зрощування проводів і установки тупикового з’єднання, але і для візуальної індикації ланцюга, що знаходиться під напругою (світлодіодна лампа працює в разі проходження струму по кабелях).
  3. Terminator Beacon – пристосування для індикації справності мережі живлення. Пристрій установлюється в доступних для огляду місцях, а світлодіодна лампа підвищеної яскравості дозволить контролювати стан системи обігріву з далекої відстані в будь-який час доби.
  4. Набір PETK, SCTK – комплект для ремонту і монтажу нагрівальних проводів. У набір входить сполучна гільза, заглушка, «холодний» клей швидкого затвердіння, а також спеціальні сигнальні наклейки.
  5. Лінійні вимикачі для одно-, дво- і трифазних мереж. Можуть використовуватися як перемикачі між нагрівальними контурами.
  6. Допоміжні пристрої – велика категорія обладнання, яка спрощує монтаж і відновлення пошкоджених ділянок. Пластикові заглушки і сальники, комплекти для підключення в ізоляційний шар, спеціальні стрічки для фіксації нагрівального дроту, монтажні панелі для приєднання термостатів і приладів контролю, сигнальні наклейки.

Використання системного приладдя дозволить спростити установку систем нагріву, зробить монтаж і ремонт кабелів простим і зручним, а сигнальна апаратура дасть вам можливість контролювати стан ланцюга в будь-який час доби. Наша компанія пропонує тільки якісне системне приладдя за доступними цінами, тому робіть у нас замовлення, і ви не прогадаєте.

НАША ЦІЛЬ

Домогтися розширення сфер діяльності наших клієнтів за допомогою створюваних нами передових і надійних систем електрообігріву, одночасно забезпечуючи низьку вартість володіння ними. На сьогоднішній день Термон залишається провідною в галузі компанією, що спеціалізується на розробці систем обігріву. Найвища кваліфікація співробітників компанії в поєднанні з широким асортиментом систем обігріву і засобів їх проектування дозволяє нам забезпечити оптимальну вартість володіння нашими рішеннями та врахувати всі особливості їх застосування.

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: