Портова діяльність

Системи обігріву в портово-промисловому секторі

У тих містах, де є порти для вантажного водного транспорту, зазвичай добре розвинена портова діяльність. Так само, як перевезення сировини і готової продукції в трюмах, вивантаження, зберігання і доставка до місця призначення. Велика частина того, що перевозиться, вимагає підтримки певного температурного режиму для збереження своїх якостей або товарного вигляду. Система обігріву на основі електричних кабелів THERMON легко впорається з цим завданням.

Де використовується система промислового обігріву портового комплексу?

Портовою діяльністю прийнято вважати не тільки завантаження-вивантаження і зберігання в самому порту, але ще і перевезення по морю, океану або річці. Тому обігріву потребують не тільки складські приміщення порту. Найбільш популярний, довговічний і легкий у монтажі і обслуговуванні промисловий обігрів ТЕРМОН. З його допомогою можна забезпечити:

 • Обігрів трюмів корабля, який перевозить ту чи іншу сировину, або ж готові продукти, вироблені на заводах і фабриках.
 • Підтримку необхідного температурного режиму в трубопроводах, по яких в наземні резервуари вивантажуються рідини і рідка продукція.
 • Обігрів трубопроводів видачі в наземний транспорт.
 • Стабільну температуру резервуарів і складських приміщень.

Портово-промисловий комплекс – це та галузь, робота в якій іде безперервно, незалежно від погоди і температури повітря або води. Якщо ви не хочете нести збитки через неправильні умови зберігання і транспортування вантажів, то обов’язково звертайтеся до нас за організацією систем електрообігріву ваших об’єктів. Ми вже довгий час займаємося проектуванням, складанням і установкою, а також обслуговуванням подібних систем, тому зробимо все швидко і якісно.

X

  Зворотний дзвінок

  Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажань  [recaptcha]

  Наша адреса: