Промисловий обігрів – це невід’ємна частина будь-якого сучасного виробництва

צ 7th, 2018

Промисловий обігрів – це невід’ємна частина будь-якого сучасного виробництва

Промисловий обігрів – це невід’ємна частина будь-якого сучасного виробництва. Температурні вимоги до технологічного процесу, використання різних хімічних речовин неминуче призводить до необхідності створення максимально ефективної системи опалення на виробництві. Промисловий обігрів використовується для підтримки правильного рівня температури в промислових приміщеннях, ангарах, бункерах, резервуарах, а також окремо застосовується для обігріву трубопроводів, цистерн, грунту і багато іншого.

В останні роки на зміну паровому опаленню з непомірними витратами ресурсів прийшов ефективний і універсальний промисловий електрообігрів. На сьогоднішній день електричні кабелі та обігрівачі складають основу опалення на виробництвах, оскільки дозволяють максимально точно встановлювати і регулювати температурний режим, швидко робити монтаж і демонтаж опалювального обладнання, а також в разі поломки швидко замінити елемент, не відключаючи при цьому всю систему. Промисловий електрообігрів обов’язково застосовується при транспортуванні води, водяної пари, природного газу, нафти, масел, дизельного палива, мазуту, бітуму та багато іншого. Всі перераховані речовини певним чином реагують на перепади температури, деякі з них при зниженні температури кристалізуються (стають в’язкими), що призводить до порушення технологічного процесу і руйнування трубопроводу. Крім хімічної промисловості, технічний обігрів використовується в будівельній галузі, в пивоварнях, в кондитерських, молочних і інших заводах.

Для безпосереднього обігріву трубопроводу, підземного опалення найчастіше використовуються нагрівальні електричні кабелі. Ними обмотують важкодоступні трубопровідні системи, прокладають на необхідну глибину в землю, під бетонні конструкції, а систему управління виводять на поверхню. Резистивні кабелі є джерелом постійного виділення тепла по всій протяжності – це самий електричний кабель, який залежить тільки від струму, що проходить по ньому. Зональні електричні нагрівальні кабелі мають більш складну конструкцію і являють собою незалежні кабельні мінісистеми площею до 1 м, які можуть працювати по черзі. Саморегулюючі нагрівальні кабелі найбільш безпечні і довговічні, оскільки мають спеціальну матрицю для контролю навколишньої температури. При досягненні певного рівня, Теплопостачання знижується і не дає кабелю перегрітися і згоріти, що може статися з попередніми варіантами при відсутності контролю. Обігрів трубопроводів за допомогою таких електричних кабельних систем вимагає суворого дотримання техніки безпеки і відсутності прямого доступу до нагрітих ділянок, оскільки дотик до таких кабелів під час їх роботи небезпечний для людини.

Залишити коментар

  •    

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньНаша адреса: